Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Paysafecard használata és pár...

Paysafecard használata és pár kérdés?

Figyelt kérdés

Üdv. Először is bocsánat ha rossz kategóriába tettem volna fel a kérdést. Nem vagyok benne egészen biztos hogy hova tartozik. Ha rossz helyen van kérném moderátorokat hogy helyezzék át.


A kérdésem pedig az lenne hogy mennyire ingyenes a paysafecard használata? Regisztrációnál ugye meg kell add a lakcímed és a telefonszámodat is.


Szóval kell fizetnem valamennyi havidíjat? Vagy bármilyen költséggel jár ez az én részemről? Persze utalások költségeit nem számolva ide, mivel azokat nyilván rám terhelik ahogy bárhol máshol is.


Illetve telefonra milyen gyakran küldenek SMS-t? Csak ha utalok? Vagy reklámozni is szoktak?


Házhoz küldenek valami papírt ezzel kapcsolatban? Vagy csak eltárolják blokk-hoz mint pl Steam rendszere?



Valaki akinek van paysafecard fiókja kérem tudna felvilágosítást adni ezekről? Előre is köszönöm a segítséget.



2022. aug. 18. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ingyenes a fiók, nincs költsége, nincs havidíja. Ilyen sms dolog sincsen, illetve nem küldenek semmilyen levelet.

Amire érdemes figyelni, hogy soha nem szabad nagyobb összeget tárolni a fiókon. Mindig csak annyit töltsél rá, amennyit nagyjából fel is használsz.

Nekem régebben az első fiókom zárolva lett, fogalmam sincsen hogy miért. Szerencsére csak 1-2 ezer forint volt rajta, így nem is jártam utána az ügynek, csináltam inkább egy másik fiókot.

A PaySafe Card olyan mint a feltöltő kártyás mobil, eléggé meg van regulázva. Folyamatosan újabb törvénykezést hoznak amivel próbálják teljesen kiirtani a piacról. Nyilván azért, mert szinte lekövethetetlen a pénz útja, ebből kifolyólag sokszor használják illegális kifizetésekre. Ezért is lett már asszem 50 ezer forint a max limit amit egy fiókról fizetni lehet.

Szóval ne tárolj nagyon pénzt rajta, mert bármikor zárolhatják ilyen-olyan indokkal, és az ügyfélszolgálat egy rémálom.

Azzal meg gondolom tisztában vagy, hogy brutális felárat számolnak ha PaySafe Card-al fizetsz. 10 eurónál simán lesz 12-13 euró is amit levonnak majd.

2022. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a gyors választ. Akkor nem éri meg ezek szerint. Közben olyat olvastam hogy valami 900FT havidíja elvileg lenne 2. hónaptól. Ez nem tudom mennyire lehet igaz?
2022. aug. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!