Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Torrent fájlba tömörítettem...

Torrent fájlba tömörítettem még korábban sok dolgomat. Viszont nem tudom kicsomagolni/kitorrentelni, egész pontosan nem akar elindulni a torrentelés. Hogy tudnám mégis elindítani a torrent-et?

Figyelt kérdés
torrent, utorrent, qbittorrent, torrentezés, kicsomagolás

2022. aug. 21. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A torrent fájl nem tartalmaz fájlt, hanem adatokat tartalmaz, hogy le tudja tölteni más gépéről. Ha senki nem seedelni a torrentet, akkor nem fogod tudni letölteni.


Olvass utána egy picit a működéséről: [link]

2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A .torrent fájl az csak egy egy hivatkozás valamilyen tartalomra, az magát a fájlokat nem tartalmazza. Helyette az útvonalat egy mappához, ahol a fájlok megvannak. A .torrent formátum nem egyenlő az archívumkezeléssel, hogy amit belecsomagolsz egy fájlba, azt utána visszafejted belőle.

Ha te azt csináltad, hogy valamilyen tartalomból csináltál egy pár kiB-os fájlt, majd törölted a tényleges tartalmat (és nincs belőle biztonsági másolat), akkor annak annyi.

2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A torrent nem alkalmas tömörítésre. A Torrent fájlmegosztásra lett kitalálva, aminek segítségével a fájlokat letöltő személyek a te gépedről tölthetik le a fájlokat. Egyszóval, ha nem rendelkezel az adatok másolatával, akkor elveszítetted őket, ugyanis így nem tudod letölteni őket.

2022. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt buktad. A torrentet felhő alapú tárhelynek nézted?
2022. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De most nem értem. Fel is töltötted valahova a torrentet, vagy csak elkészítetted és törölted az eredeti fájlokat? Ha feltöltötted akkor rosszabb mert neked nincs meg de valakinek meg lehet. Amúgy mikor törölted? Vannak adat visszaállító szoftverek, ha nem volt intenzív adat használat az adott lemezen akkor meg lehet esélyed visszaállítani egy részét.
2022. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Húú itt van baj, vagy csak troll
2022. aug. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Men értem, hogy a zip, vagy a rar miért nem volt opció? Ha már csomagolás.
2022. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7/ Mert így a 10GB file elfért 10kB-on.. ezt a zip nem tudja 😲
2022. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mindig tanul az ember.
2022. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 csak nem a gépeden
2022. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!