Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom feltelepíteni...

Miért nem tudom feltelepíteni a windows 11-et?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni azoktól, akik értenek a windows telepítéshez.

Nekem a laptopomban 1etlen 1 ssd van 2 részre bontva. 1 127GB C és egy 110GB E. Amikor leformáztam a C-t azt írja hogy nem telepíthető a windows erre a meghajtóra. Hogy mbr-esnek kell lennie. Átkonvertáltam, és nem engedi. Akkor az E részt is formázni kell?😥😥 Segítsetek.



2022. aug. 30. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen. Törlöd mindkét partíciót csinálsz egy új mbr-t és mehet rá a winfos. Nem szabad ssd-t osztogatni. Tárolni tegyél be egy winyot inkább
2022. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha esetleg egy másik g|pre lementem az ssdt? Ugye kiszedem belőle érted.
2022. aug. 30. 17:01
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy szerzek egy 2.5" ssd-t és arra rakom a rendszert?
2022. aug. 30. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Az is megoldás persze. De telepítés előtt mindenképp egy partíció.
2022. aug. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most mi is a problem..???

Nincs usb lemezed amire lementheted a dokumentumaidat, képeidet?


Törölj minden partíciót.

[link] [link]

Majd telepítés után ha felállt a rendszer majd akkor a win beépített lemezkezelőjével zsugoríthatod a C -t és létrehozhatsz mögötte egy D -t.

2022. aug. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Ez már nem lehetséges. Telepítéskor akadtam bele a problémába
2022. aug. 30. 17:42
 7/10 P.O.C. ***** válasza:
Miért ne lenne lehetséges? Csinálsz egy másik géppel egy Linux Live USB Pen drive -ot, bebootolsz róla, lemented az adatokat külső vinyóre. Majd törlöd az összes partíciót és utána létrehozod megint.
2022. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
2022. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gentoojedi ***** válasza:

Biosban legyen engedélyezve az uefi meg secure boot és uefi módban bootolj be a telepítővel, majd a win telepítőjével a teljes lemezt töröld és hagyd, hogy a telepítő maga hozza létre. Utána engednie kell.

Windows 11-et legacy módban secure boot nélkül mbrre is lehet ugyan telepíteni, de ahhoz trükközni kell a telepítőben. Parasncssor, registry szerkesztés stb.

2022. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#7 Ez elég egyszerűnek tűnik.
2022. aug. 31. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!