Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beírni a billenty...

Hogyan lehet beírni a billentyűzeten azt a bizonyos jelet, ami egy fejre állított v betű (és fent helyezkedik el)?

Figyelt kérdés

Elvileg Alt Gr 3 lenne, de nem írja be Több gépen is próbáltam.

Új jelszót kértem a szerencsejáták.hu-n, (új win-t raktak a gépeimre és nem emlékszem a jelszóra...nem is találtam meg, pedig valahova felírtam) és a szemetek olyan jelszót küldtek, ami ezzel a jellel kezdődik,(amit egyik billentyűzet sem ír be) és max 4-szer lehet próbálkozni. Hogy szakadnának meg....a q...rohadt anyjukba. Mert, nekem pont erre van időm....


2022. szept. 2. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Copy-paste-eld, amit kuldtek.
2022. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alt 94
2022. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Bírod a jelszót notepadba és onnan bemásolod. ^-^
2022. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyes.... Mert gondolod hogy tudom hogy mi a f***** az a copy paste eld.

Ne ilyen fasságokat írj (tudálékos okos Tóbiás) hanem hogy mi a p**** csináljak. Ezzel baszom el az estémet

2022. szept. 2. 20:01
 5/10 A kérdező kommentje:

Alt94 gyel nem működik.... Az alt 94 alatt gondolom azt érted, hogy nyomom az alt gombot és közben beütöm a 94 et. Rohadtul nem ír semmit.

Azt hogy kell hogy beírom a notepad ba...?

2022. szept. 2. 20:06
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyébként hogy írjam be bárhova is a jelszót ha nem tudom beírni azt a bizbasz jelet.... Merthogy az is a jelszó része mint karakter

Küldjetek már valami normális választ vagy már mindenki meg van hülyülve?

2022. szept. 2. 20:08
 7/10 anonim válasza:
Szerintem kicsit higgadj le. 3-as válaszban leírtam a megoldást és még a karaktert is , hogy másolni tudd. Notepad=Jegyzettömb, de 2mp lett volna meggulizni. Gyakorolj egy kis türelmet.
2022. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
(^)(^) - ez ket cici hegyes bimbokkal. (^^)
2022. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Végül is rájöttem abból a pasztából (első válaszoló)... Hogy kijelölöm aztán bemásolom..... Ez lett a megoldás.

De micsoda aberrált dolog a szerencsejátékosok részéről, hogy olyan karaktert tesz bele a jelszóba, amit a billentyűzet nem ír be (?).... Ez eleve szívatás nyilvánvalóan.

Ráadásul ezzel kezdődött a jelszó, legalább egy próbálkozást elszúrtam azzal, hogy meg se próbáltam beírni.... Nem is gondoltam hogy már az is a jelszó része....

Egyébként már nem vagyok fiatal... Öregségi nyugdíjas vagyok ami ugye legalább 65 év...

A k**** anyjukat még egyszer is..

2022. szept. 3. 04:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Néha vacakol az ilyen Alt Gr jelekkel, de tudod helyettesíteni Ctrl Alt-tal is.

Akárhány éves vagy, ez a hozzáállás elég primitív. Elég lett volna azt írni, hogy bocs, de nem értem. Ez a copy paste dolog kb. 30 éves, amikor még emlékeim szerint nem volt magyar Windows. Megfelel a Ctrl-C Ctrl-V-nek.

2022. szept. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!