Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a Google Térképpel?

Mi történt a Google Térképpel?

Figyelt kérdés
Hosszú napok óta irtózatosan lassú, akadozik, szinte használhatatlan. Kétszer is küldtem nekik visszajelzést, de semmi változás. Korábban is voltak apróbb problémák: pl. eltűnt a navigációs nyíl, helyette egy téglalap jelent meg, így nem tudtam lépkedni és csak sokszori újratöltés után állt helyre. Majd szintén a nyíllal voltak problémák, ekkor az egérmutató jelent meg helyette, amellyel csak nagyon lassan, araszolva lehetett lépkedni. (Néhány újratöltés után visszatért a navigációs nyíl, ugyanazon az útszakaszon, ahol korábban nem volt.) Ezek is zavaróak voltak, de most teljes a káosz. Fogalmam sincs, mi okozza a problémát, illetve, hogy mit lehetne tenni. (Minden más rendben működik, csak a Google Térkép nem.)

2022. szept. 4. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A telefonoddal van a baj
2022. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal nem. (PC) :)
2022. szept. 4. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálam előbb a Gmail, aztán a Google Chrome rosszalkodott, pl. bemásolni a linket sem lehetett. Állítólag a BIZTONSÁG(?) miatt megváltoztatták a beállításokat. "Gratulálok" nekik.
2022. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindenhol működik rendesen. (HMS Tablet, HMS telefon, Windows 11 + Chrome laptopon)
2022. szept. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Google Chrome-val volt a baj, de most beállítottam, hogy ne jegyezzen meg egyetlen jelszót és weboldalt sem! Akadályozni tudott, de ide beférkőzni nem. Szerencsére erős fizetős a vírusirtóm.
2022. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre megjavult. Nem tudom, mi volt a hiba, azt sem, hogy magától jött-e rendbe, vagy a visszajelzésem alapján javították ki, de már minden oké.
2022. szept. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!