Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha automatikusan leakartak...

Ha automatikusan leakartak venni penzt a bankszamlamrol(ingyenes feliratkozas utan, automatikus pro vezio), de mivel nem volt rajta eleg penz ezert a transzakcio nem sikerult, ha lessz rajta eleg penz akkor az automatikussan levonja,kerdezes nelkul?

Figyelt kérdés

- feliratkoztam a programiz oldalra. 7 napig ingyen hasznalhattam majd automatikussan le akarta voni az evi/havi feliratkozas osszeget. De mivel nem volt eleg penz a szamlan ezert a transzakcio nem sikerult.

- toroltem a feliratkozas es a profilomat

- ha jonne penz a szamlamra akkor az automatikussan levonodik majd?


2022. szept. 6. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, le fogják vonni.

Előbb kellett volna leiratkozni, kicsit elkéstél vele.

2022. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt tapasztalatbol irod?
2022. szept. 7. 05:41
 3/9 A kérdező kommentje:
nem kotegedeskent irom...csak ilyen transzakcioknal mar voltal igy Te is?
2022. szept. 7. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha leiratkoztál róla, akkor elvileg itt a vége, de ez az oldaltól függ.

Ha ők úgy értelmezik, hogy te a 8. nap megújítottad a csomagot és a lemondásod a következő hónaptól érvényes, akkor meg fogják próbálni levonni a díjat az első hónapért. Lépj kapcsolatba az ügyfélszolgálattal például.

2022. szept. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

toroltem az akkontomat...

30napig meg fuggoben van. De utana elvileg torlodik.

2022. szept. 8. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:

"automatikussan le akarta voni az evi/havi feliratkozas osszeget"

Ez annyit jelent, hogy elkéstél a lemondással és előfizettél a további, már fizetős időszakra. Ezt elfogadtad amikor bepipálgattaz az elfogadom... kezdezü bepipálandókat. Vagyis ők teljesen jogosan kérik most tőled ezt a pénzt. Ha szerencséd van, leírják veszteségként, ha nincs, akkor majd pár hónap múlva fog jönni egy fizetési meghagyás egy ügyvédtől egy elég húzós összeggel.

A helyedben én mielőbb rendbe tenném ezt a dolgot, mert alaposan rá lehet b.ni az ilyen elfeledett, le nem mondott dolgokkal!


A tanácsom a következő a továbbiakra: Az ilyen ingyenes dolgokat amikor megrendeled, akkor utána azonnal mondd is le! Ebben az esetben is fogod tudni használni az ingyenes időszak végéig! De annak kockázata nélkül, hogy elfelejted lemondani, vagy a centizgetássel átcsúszol a már fizetős időszakra.

2022. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ilyenkor sajnos az ehavi pro verzió életbe lép, hiába törölted a feliratkozást, és hiába vontad vissza, a tranzakciót elkezdték, amint lesz pénz a kártyádon, levonják. Max annyit tudsz tenni, ha pénz érkezik a számládra, a lehető leghamarabb vedd ki a pénzt, mert általában többször próbálja meg a sikeres tranzakció érdekében a lehívást, nem egyből fogja levonni. Elvileg. De azt a netbankodon elvileg megtudod nézni, ha van zárolt egyenleged, akkor az egyből levonásra kerül amint érkezik összeg a számládra.
2022. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd had vonja le, aztán igényeld vissza....
2022. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amugy miutan nem sikerult levonni a penzt , a pro verzio megszunt - nem volt elerheto a pro tartalom az oldalukon.
2022. szept. 9. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!