Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vetem egy vadi új laptopot és...

Vetem egy vadi új laptopot és abban már megjelent a Windows 11 frissítés, szóval akkor nyugodtan telepíteni lehet nemlesz semmi gond?

Figyelt kérdés
2022. szept. 8. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha támogatja és ezt ellenőrzi, addig fel sem ajánlja akkor termésetesen lehet.
2022. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért biztosan tudod, hogy ez nem egy kiforrott rendszer, rossz frissités stb. minden hónapban lehet. Windows 10 sokkal jobb nála.
2022. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak aaz a baj hogy a Win10 2025.-ig lesz támogatott, utána mindenki kényszerülni fog a 11re. csak nem tudom azzal mi lesz akinek hivatalosan nem lehet a konfigjára tenni, mókolni meg már nem akar
2022. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22-t írunk jelenleg... 25-ig meg még egy másik Win si kijöhet 11 helyett, nem volna példátlan lépés ( ME, Vista, 8 esetén is hasonló zajlott le )
2022. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok hibával működik a Windows 11.
2022. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pedig nem fog megjelenni újabb, akkor nem harangozták volna be a 11. mindig ez volt...sokáig voltam xp-n mikor már mindenkinek win7 volt. oké nagynehezen átmentem arra törten, de már akkor sokaknak 10, arra volt optimalizálva minden. eljutottam olyan szintre hogy idén februárban végre felhúztam egy tízet, vettem szürkén kulcsot, "hivatalos" erre pár éven belül ez is alkalmatlan lesz mindenre, a 11ről meg azt írja hogy nem jó hozzá a konfigom. utálom ezt
2022. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez a Microsoft úgynevezett "üzleti politikája". DE most az egész világot sújtja a recesszió, talán észretérnek. Egyébként van, aki ma is XP-t vagy Windows 7-et használ, persze jó laptoppal és fizetős vírusirtóval. Van egy régi Thinkpadom, x201-es, teljesen jó pl. ha könyvtárba kell mennem. Persze nem ez a fő gépem, de az is egy felújított igen erős laptop. Ujat nem veszek, nem fogok ezzel villogni a haverok előtt.
2022. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hifista ***** válasza:
Hello mindenki! 1 éve használom, külső programokkal testre szabtam, ha akarom Win 11, ha akarom XP forma. Remélem hamarosan fut már a droid is rajta, de félek, hogy az virtuális gép lesz. Aki nem a különleges funkciókra hajt és belenyugszik a Microsoft állandó felügyeletébe az nyugodtan telepítse, addig amíg WIN 7 matricával lehet hitelesíteni...HDD, SSD. klon, azaz mentés mindig legyen, a Driverek pedig benne vannak, de csak a frissítések meghagyása mellett. Vírusölője is jó, de én külsőt használok...SSD elengedhetetlen...
2022. okt. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!