Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok úgy belépni...

Hogyan tudok úgy belépni telekom fiókomba, hogy a mobil előfizetéshez nem tartozik telefonszám (iPad Cellular) és céges számláról van szó, így nem tudok ügyfélazonosítot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég a cégtől ahol dolgozok most volt “készülékváltás” és a megszokott laptop, telefon mellé küldtek egy iPadet is, amihez kaptam egy Telekom előfizetéssel rendelkező SIM kártyát mobiladat használatra.

Azóta megpróbáltam belépni a telekom fiókba, hogy nyomon tudjam követni, illetve megtudjam mennyi mobilnettel rendelkezek, azonban ügyfélazonosítóval nem rendelkezek, mivel a cég kapja a számlát, és az előfizetés úgy lett megkötve, hogy a SIM-hez nem tartozik telefonszám, csak internet.

Esetleg van valami ötletetek ezzel kapcsolatban? Van rá bármilyen lehetőség, hogy lássam az adathasználatomat?



2022. szept. 11. 16:38
 1/9 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Nekem volt régen csak netes SIM kártyám és annak volt telefonszáma attól függetlenül, hogy nem lehetett felhívni vagy hívást indítani róla.

Pl. a szolgáltató tudott rá info SMS-eket is küldeni.

2022. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Minden SIM kártyának van telefonszáma! Amin nincs hanghívás aktiválva, csa, adat, annak is! Az iPad pedig tud smst fogadni.
2022. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

"ügyfélazonosítóval nem rendelkezek, mivel a cég kapja a számlát"

Az nem a 'tied' így nemis tudod konfigurálni.

2022. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Állítsd be a készüléken, hogy az figyelje az adatkeretet és akkor nem a Telekomra kell belépned. Androidon van ilyen, még az adatforduló napot is be tudod állítani, hogy pl. minden hónap 23-ától figyelje az adatforgalmat. Mivel nem a te tulajdonod a szám, nem tudsz belépni. Ahogy az én adatfogyásomat sem tudod megnézni.
2022. szept. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Céges - flottás előfizetéshez nem tudsz hozzáférni. Csak a cégnél az az ember aki kezeli az előfizetéseket. Esetleg beszélj vele.

Használd a DataMan appot! Azzal tudod nézni, hogy mennyit használtál.

Illetve a Beállítások -› Mobil adatforgalom -› Jelenlegi periódus lapon láthatod az felhasznált adatmennyiséget, apponként is. Ezt neked kell figyelni és nullázni.

2022. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat! Mint kiderült korlátlan az készülékhez járó csomag. Applikációval figyeltem a használt adatmennyiséget, és 30 napos periódus alatt átlépte a több mint 300 GB adatforgalmat, így nagy valószínűséggel korlátlan csomagot válaszott a cég.
2023. febr. 6. 22:16
 7/9 anonim ***** válasza:
300GB/hó? Tök őszintén mire használod a mobilodat? A szemészed száma is érdekel.
2023. febr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, sokmindenre, e-mailtől a tartalomfogyasztásig mindenre, mivel utazások alatt is magammal szoktam vinni, emellett navigáció, konferenciahívások, stb. Telefonon is simán össze lehet szedni hasonló adatmennyiséget, ha "csak" mobilnetet használ az ember.
2023. szept. 20. 20:42
 9/9 anonim ***** válasza:

A "tartalomfogyasztás" részre értette a kérdező. Mert feltételezi ő is és az én kíváncsiságom is, hogy nem ebook tartalmakat fogyasztasz.

Az egész napos zenehallgatás sem eredményez ekkora adatfogyást. A sorozatok és a 18 pr filmek fogyasztása igen, különösen, ha a felbontást nem vetted vissza. A toronyhálózat konzisztenciájának veszélyeztetése címszóra az ászf-ben keress azért rá ;)

Elsőként a felbontást vedd vissza és a szomszédaid ismét tudnak telefonálni, nem úgy, mint mikor Te a 4K oroszlán bajszán számolgatod a szőrszálakat.

A többi már ízlés dolga. Mondjuk a hangoskönyvek hasznosak - ez egy mentőöv volt.

2023. szept. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!