Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olvashatatlan emailt küld az...

Olvashatatlan emailt küld az eon, hol lehet át állítani vagy valamit csinálni hogy eltudjam olvasni?

Figyelt kérdés

= = =

Felhaszn=C3=A1l=C3= =A1si hely (felhaszn=C3=A1l=C3=A1si hely = = a= zonos=C3=ADt=C3=B3ja)


Ilyen formátumban jön meg mindig és igazából a számlát sem tudom soha hogy mennyi



2022. szept. 13. 11:13
 1/7 Pelenkásfiú ***** válasza:

Milyen emailt használsz?

Biztos, hogy ez a valódi számla, nem valami scam?


Ha már hosszú ideje ilyen, akkor nem hiszem, hogy ők küldik mindenkinek rosszul kódolva.

2022. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gmail. Elvileg ez a rendes számla mert feleségemnek le van töltve az alkalmazás és mindig stimmel az összeg (azt ki lehet olvasni)
2022. szept. 13. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne figyelj az e-mailre, hanem lépj be az online fiókodba, és onnan töltsd le a számláidat.
2022. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
Háát... ha Gmailben is rossz, akkor lehet, hogy mégis náluk van a probléma.
2022. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt szoktam, alkalmazásban megnézem csak azt hittem hogy ez valami Huawei betegség
2022. szept. 13. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki másnál jó, csak nálad nem.

Ez jelent valamit. De vajon mit..? 🙄

2022. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Na várj... ezek szerint telefon.

Ha nem a Gmail saját alkalmazását használod, hanem egy bármilyen levelező app tölti le a mailt, akkor simán lehet, hogy az dekódolja rosszul.

2022. szept. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!