Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Regisztrálj és nyerj átverés?

Regisztrálj és nyerj átverés?

Figyelt kérdés
Nyert egyáltalán valaki valamit? Vannak ismerőseim akik szoktak regisztrálni, de még nem is nyertek. Nagyon ismert az oldal, ha kamu miért nem jelentik fel ezeket?

2022. szept. 18. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Véletlen se áruld el, miről van szó...
2022. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ahol nyertek, van ahol nem. De pl. regisztrál 500 ember és ebből 1 nyer az most átverés vagy sem?
2022. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről az oldalról beszélek: regisztraljesnyerj pont hu
2022. szept. 18. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Akárki is nyer, a legnagyobb nyertes az aki szervezi ezeket. Vannak "tiszta" nyereményjátékok, amik a promóciós/ingyen reklám célokat szolgálnak, ilyen például az "jelöld meg 3 ismerősödet a poszt alatt". A regisztrálás esetében meg segítesz promóciós adatbázist építeni, tekinve hogy a teljes személyes adatlistádat ki kell tölteni, aminek felhasználását legtöbbször kötelezően el kell fogadni.

Szóval még ha valakit ki is sorsolnak, legtöbbször nem éri meg kiadni az adataid, hogy utána évekig jöjjenek a promóciós anyagok.

2022. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én nyertem és meg is kaptam :DD
ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!