Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek hogy...

Milyen laptopot vegyek hogy normálisan, akadás mentesen fusson rajta a Sims 4 és az összes más kiegészítő?

Figyelt kérdés

A laptopozz.hu-n nézelődök, de nem igazán jutok semmire, ugyan is nem értek hozzá.

(Jelenleg nincs pénzem új laptopra így használtat szeretnék.)

Megköszönöm annak, aki segít.



2022. szept. 23. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mégis mennyit szánsz rá? Mindenképpen itt akarsz venni?
2022. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem muszáj innen vennem.

Nagyon max 75-öt adnék érte jelenleg. És igazából az se lenne baj ha beleszámítanák az árba az előző laptopomat, de ez nem létfontosságú feltétel.

2022. szept. 23. 11:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugodt szívvel ennyiért ilyen gépet nem tudok ajánlani, nem tudom, ezek mennyire tudnák futtatni az integrált videokártyával. Talán más.
2022. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mit ajánlanál viszonylag olcsón de újonnan?
2022. szept. 23. 12:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül újat venned, én csak a 75 ezerről beszéltem. Az is gond, hogy ilyen helyeken inkább üzleti gépek vannak, amikben ritka a dedikált videokártya (külön chip az alaplapon). Őszintén szólva én nem játszom, de (processzorba) integrált kártyával 3D játék esetén nem nagyon próbálkoznék (más meg semmilyen játékkal). Ezek azok, ahol azt látod (Intel processzor esetén), hogy Intel HD Graphics XXX (esetleg más, de Intel). AMD processzor úgyis ritka üzleti notebook esetén.
2022. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

75 ezer??😃


Ha új laptopot szeretnél, az jelentősen 100 felett lenne. Amd 5300U procis gépek pl

[link]

2022. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!