Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indulnak a játékok pedig...

Nem indulnak a játékok pedig elég jó a gépem. Szerintetek a windows7 miatt-e?

Figyelt kérdés
Windows7 van a gépemen (2.80Ghz,4 magos,4GB ram,512MB Ati HD5670 videókártya) és eddig fölraktam 1 pár játékot amikhez bőven megvolt a gépigényem. De mindig kiírt vmi hibát v nem végezte el a cracket. (f1 2010=a játék már fut, bad company2=nem lehetett crackelni). Nem tudom mi lehet vele mert egyik játékkal se tudtam játszani. A pes 11 demo nál azt írta h nem nincs meg a minimum gépigény és vmi shader model 3. 0 val volt vmi. Azt mondták nekem h a Win7 miatt. Szerintetek is v ha nem mi miatt? Előre is kössz
2010. szept. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Észlelte a Windóz, hogy hamis vagyis illegális játékokat játszol, így idegesíteni akar=D
2010. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs fent a videokártya meghajtóprogramja.

Az AMD oldaláról letöltheted.

2010. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A windows nem írt ki semmi ilyesmit h illegális játékokkal játszom.:D
2010. szept. 26. 18:43
 4/4 A kérdező kommentje:
A meghajtóprogram rajta van az eredeti cd-én amit a videókártyához attak???
2010. szept. 26. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!