Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook értesítéseknél jött....

Facebook értesítéseknél jött. Mit jelent ez számomra? Egyáltalán nekem szól?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nekem szól?


Network Registry Corporation 1065602114

8 p. ·

Kedves Admin oldal!

Oldalad korlátozott, ami azt jelenti, hogy a fiókod által kezelt oldal megsértette a Facebook közösségi alapelveit és irányelveit.

Az Ön védelme érdekében az oldaladat nem mindenki láthatja a Facebookon, és nem használhatod.

Az alábbi linken igazolja, hogy Ön a fiók tulajdonosa: https:// ****/ch73-wherresyiourswsorkj

A Facebook közösségi szabványai szerint 24 órája van ezen lépések végrehajtására, hogy megakadályozza fiókja végleges letiltását.

Köszönjük, hogy segít nekünk a Facebook karbantartásának javításában.

Üdvözlettel.

Meta Community Standards Team.

.

.A csillag helyén a tinyurl pont com szerepel, csak a GYK nem engedte beírni.

.


2022. szept. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adathalászati kísérlet. Nyilvánvaló a linkből, hogy elvisznek egy külső oldalra, ott bejelentkeztetnek majd a megszerzett adatokkal átveszik a fiók irányítását. A Facebook a saját felületén fog neked üzenni és ott műveletet végeztetni, nem egy random fiók ír rád, és főleg nem térít el. Jelentsd a fiókot is.
2022. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook soha nem fog Tinyurlt használni.
2022. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. szept. 28. 20:58
 4/8 anonim válasza:
57%

figyi, el kell utalnod nekem 1000 eurót, különben letiltom a facebookodat.


Üdv, Mark Zuckerberg


ui: Kis Pista néven lesz a számla, amire utalnod kell, de ez ne tévesszen meg, én kapom meg a pénzt. Pusy, Mark.

2022. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Beléptem arra a linkre, amit írtak.

Az "előző bejelentkezésnél" ez szerepelt:

[link]


Ez a Telekom modememé.

2022. szept. 28. 21:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Téma lezárva, megtaláltam a megfelelő leírást róla. Köszönöm, aki segített a válaszával.
2022. szept. 28. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy soha ne adj meg semmilyen Facebookos adatot a Facebookon kívüli oldalakon. Mindig figyeld, hogy mi olvasható a felülső címsorban. Amennyiben nem a "Facebook.com" oldalon vagy, ne adj meg semmilyen adatot. A Facebook is csak biztonsági okokból szokott jelszót kérni.

A "Faccebok.com" nem az eredeti Facebook. A "Facebok.com" sem az. A "Faacebook" sem. A "Faccebookk" sem. A "FFacebook.com" sem. A "Faceboook.com" sem. És semmi sem, csak a www.facebook.com.

2022. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Általában figyelek az ilyesmire.
2022. szept. 28. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!