Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 miért nem a tálcára...

Windows 10 miért nem a tálcára dob be inditás után?

Figyelt kérdés
A napokban újra raktam a számítógépem és azt vettem észre, hogy amikor felkapcsolom nem a tálcára dob be, hanem oda mint amikor alvó állapotba rakjuk a gépet. Remélem érthető :/

2022. okt. 9. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem meg kell adnod a jelszót ahhoz, hogy bejelentkezhess. Kapcsold ki a gépházban, fiók menüpont alatt.
2022. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs rajta jelszó. Telepítésnél valamiért nem volt átugorható az az opció, hogy jelentkezzek be microsoft fiókkal vagy email el. Szóval ezt meg is tettem és ekkor megkellett adnom egy PIN kódot. Indítás után ezt a kódot kérte is.

Na de én létrehoztam egy helyi fiókot amihez nem adtam jelszót, a telepítésnél megadott fiókot pedig töröltem. Most nem kér jelszót, de valamiért még mindig oda dob és nem a tálcára.

2022. okt. 9. 22:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok Windows 10-et telepítek. Van lehetőség átugorni telepítéskor. El van dugva, de elérhető. Balra alul apró betűkkel van egy olyan opció, hogy "Nincsen internetem". Erre kellett volna kattintani a telepítéskor.
2022. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én is telepítettem már több windows 10 et, utoljára kb 1 hónapja. Akkor ezzel nem volt gond. De ennél a telepítésnél sehol sem találtam átugrás opciót, még egy youtube videót is megnéztem, hogy biztossan jól emlékszem-e hogy ott kellene lennie a gombnak.
2022. okt. 10. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
#3-nak igaza van. Most kér valamilyen jelszót vagy csak rá kell kattintanod, hogy "Bejelentkezés" annak érdekében, hogy bejelentkezzen a rendszer és az asztalra dobjon?
2022. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kér jelszót csak rá kell kattintanom a "Bejelentkezés" gombra és bedob
2022. okt. 10. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Az "Energiagazdálkodási lehetőségek"-ben lehet beállítani.

"A főkapcsoló funkciójának megadása" menüben az "Alvó állapot" helyet a "Leállítás"-t válaszd.

[link]

2022. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megoldódott magától :D

De köszönöm szépen a válaszokat!

2022. okt. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!