Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a Facebook profilomban, hogy "Közszereplő", vagy "Digitális tartalomkészítő" vagyok?

Figyelt kérdés
Két híresség is beállította, de gondolom ezt bárki megteheti. Instagramon könnyedén beállítottam, Facebookon már nem.

2022. okt. 11. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert nem vagy az.
2022. okt. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

szinonímaszótár:

Senkiházi

2022. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 ha nem tudsz normálisan válaszolni, miért válaszolsz?
2022. dec. 31. 15:17
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 tudod, hogy ki vagyok én????


Az tény, hogy nem vagyok közszereplő, ezt csak példának írtam ki. Viszont DIGITÁLIS TARTALOMKÉSZÍTŐ VAGYOK, több mint 5 ezer követőm van, TikTokon, (és ok, kevesebb mint 3000, de több mint 2500 Instán) szóval úgy gondolom, hogy jogom van kiírni a profilomra, -főleg, hogy minden héten legalább egyszer videózok- hogy én igenis egy online tartalomgyártó vagyok. (Bár az Instán nem vagyok annyira aktív, és egyébként ez meg is látszik, mert tulajdonképpen a Tiktok az, ahol úgy igazán ismernek, követnek, stb...)


Egyébként saját weboldalam is van.

2023. jan. 3. 11:47
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy sztár vagyok!! Csak azt, hogy Digitális Tartalomkészítő vagyok, és kész! Egyébként ez még mindig nem válasz a kérdésemre! Sőt, egyre hidegebb...


Nem értem, hogy miért akarsz kötekedni.

2023. jan. 3. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Akkor emelgesd ki tovább nyugodtan, legfeljebb kapsz mégvalakit aki nem bírja az idiótákat és idejön beszólni, maximum ennyit érsz el vele.
2023. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most már kuss, utolsó, vagy a Nővérem beveri a pofád!
2023. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!