Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Terabox...

Mit gondoltok a Terabox tárhelyszolgáltatásról ?

Figyelt kérdés
Itt arra lennék kiváncsi hogy most 1Tb helyet ad ingyen és meddig marad ez igy évek óta igy müködik? Vagy hogy megfog e szünni ? jó lenne nekem ez a hely mer nekem elég. csak most ha feltöltöm a dolgokat és egy hét mulva megszünik annak ugy nincs értelme. Az internetem gyors feltöltést csinál olyan a virtuális meghajtója mint ha helyben lenne bekötve egy meghajtó a gépemben ezért tetszik.
2022. okt. 16. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ez itt a reklám helye?
2022. okt. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért a feltételeit is nézd meg. Az ingyen 1 tera feltétele, hogy max 500 fájlt tölthetsz fel, maximum 4 giga fájlmérettel, max 720p felbontásban.

Inkább vegyél több vagy nagyobb háttértárat, és az valóban a tiéd lesz ami rajta van, otthon kéznél.

2022. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!