Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Billentyű visszaragasztása...

Billentyű visszaragasztása mivel oldható meg a legjobban? ASUS RogStrix GL553VW a laptop, és 2 billentyű jött fel.

Figyelt kérdés

Csak se a ragasztó típusában nem merek dönteni se a módszerében, mert ahogy látom, ha kicsit melléfolyik a ragasztó, lehet hogy lent is marad, és nem fog működni ... Pedig jó lenne, mert amúgy kifogástalan a gép.


Ismertek biztos módszert erre? megköszönném



2022. okt. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Először tegyél rá, pl. egy fogpiszkálóra egy pötty pillanatragasztót - de ne a billentyűzet fölött mert cseppenhet.

Utána evvel kenjél rá a billentyűzeten kiálló kis műanyagra és illeszd rá a billentyűzetet. Nekem bevált, jó lett. De ha van valamilyen jobb ragasztód ugyanilyen módszerrel meglehet oldani.

2022. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mármint a középen kiálló kis műanyag pöcökre ragasszam?

vagy ahogy nézem, van a billentyűnek 4 lába is, de azt nem tudom, hogy ez lenyomáskor vagy elengedéskor hogyan műkdöik.

2022. okt. 17. 12:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb azt kellene diagnosztizálni, hogy mi tört el. A fekete színű billentyű alján a műanyag pöckök, amik rögzítik a fehér színű mechanikát? Vagy a fehér mechanika önmaga? Mindkettőt lehet kapni. A ragasztóval csak taknyolni fogsz, plusz ha benézed, oda a komplett billentyűzeted
2022. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a kis kiállóra ragasztottam. Kiállók az enyémen nincsenek, ezért nyomáskor billeg oldalra is. Úgy csináld ahogy jónak gondolod.
2022. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!