Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire támogatott még az...

Marshmallowlover kérdése:

Mennyire támogatott még az XBOX 360?

Figyelt kérdés
Gondolkodok a vásárláson mivel elég olcsók.

2022. okt. 18. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, új játék már rég nem jön ki rá, de ha a régiek amik vannak érdekelnek, akkor vehetsz nyugodtan.
2022. okt. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó játék a Just Dance 2019 volt 2018 végén...
2022. okt. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az online rendszere működik és a játékok jó részének még nem kapcsolták le a szervereit, de a legnagyobbak kivételével ne számíts emberekere akikkel játszhatsz. Sok játék kompatibilis az újabb Xboxokkal és onnan is tudnak játszani így az valamit javít a felhasználóbázison. Az online rész fizetős.
2022. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1# már arra se érdemes mert új konzolokra is ott vannak a régi 360-as játékok a game pass-nan vagy a Store-ban pl battlefield 3 ilyenek
2022. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát igazából attól függ. Speciel nem fogod tudni használni nagyobb böngészgetésekre, 2023 után már nem nagyon jön ki rá semmi, a YouTube-öt meg szökőévente egyszer betölti. Ha engem kérdezel, mai napig nem váltottam újabb XBOX-ra, mert a régi megfelelő nekem. :P
2023. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!