Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok ill....

Mik a tapasztalatok ill. vélemények erről a laptopról ill. az MSI ről általában?

Figyelt kérdés

MSX600MX-0w2HU [link]


ezt szeretném megvenni, de bizonytalan vagyok az msi márkát illetően. Nem tudom érdems-e megvenni.Ha valaki használ msi-t akkor van-e vele valami gondja.


2010. szept. 27. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

MSi cr720 17" notebookom van, az i3 proci szériából.

Meg vagyok vele elégedve, minden driverét frissítik rendszeresen és maga a gép is jó.

Jó vétel volt ez véleményem szerint.

2010. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 éve van MSI notebookom.


Összességében nem volt vele komoly gond, a DVD ÍRÓ halt be egyszer, amit garanciálisan kicseréltek. A garanciális ügyintézés jó volt, az Albacomp végezte.


A géppel magával nincs baj, jól teszi a dolgát. Egyetlen dolog amivel nem vagyok kibékülve az anyagminőség, de ezek az újak már jobbnak tűnnek ilyen tekintetben.

2010. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magat a gepet nem ismerem es Msi laptop sincs valami sok ismerosomnek, de akinek van annak nincs gondja vele. En regebben olvastam valami cikket laptopok megbizhatosagarol, ott az Msi 3. helyen volt, ami szinten nem rossz. Nekem szemelyes tapasztalatom az Msi-al annyi hogy egy ilyen wi-fi routerem van 3 eve es rohadtul meg vagyok vele elegedve.
2010. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a helyzet, hogy kivonták a forgalomból, amikor bementem a boltba, akkor tájékoztattak róla.

Szóval Dell-t vettem.

Még egyszer köszi.

2010. okt. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!