Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valamilyen módon meg lehet...

Valamilyen módon meg lehet oldani, hogy internetkapcsolat nélkül telepítsem a lentebb megnevezett Windows szolgáltatások kiegészítőt? (Elsősorban Win8 és Win7-hez, de lehet WinXP-hez is kellene ez a megoldás.)

Figyelt kérdés

A számítógépen található egyik alkalmazásnak a következő Windows-szolgáltatásra van szüksége:

.NET-keretrendszer 3.5 (a .NET 2.0 és 3.0 a része)


A: A szolgáltatás letöltése és telepítése

A Windows letölti a szükséges fájlokat a Windows Update webhelyről és befejezi a telepítést.


B: A telepítés kihagyása

Előfordulhat, hogy az alkapmazások a szolgáltatás nélkül nem fognak megfelelően működni.



#telepítés #offline #.Net keretrendszer 3.5 #.Net keretrendszer 2.0 3.0 #internetkapcsolat nélkül #windows szolgáltatások kiegészítő
2022. okt. 31. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Letöltöd egy natkapcsolattal rendelkező géppel a telepítőfájlt (fontos, hogy ne webes legyen, hanem a teljes állomány), és átviszed valamilyen adathordozón a többire.
2022. okt. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, meg is van a 242mb-os telepítő fájl, viszont hiába, akkor is internetkapcsolatot kér, a fenti üzenet fogad. :S De ha esetleg tudsz/tudna valaki konkrét linket küldeni, szívesen kipróbálnám!
2022. okt. 31. 16:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Win7-en közben rájöttem, hogy működik a telepítő és az amit írtál offline. Windows8-on viszont továbbra is adott a probléma. :S
2022. okt. 31. 19:15
 4/6 A kérdező kommentje:
WindowsXP-n is működött.
2022. okt. 31. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben ezt használtam:

[link]

Mountolnod (csatolnod) kell a Windows telepítő ISO-t, hogy működjön.

2022. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uhh, nagyon szépen köszönöm!! *-*
2022. nov. 19. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!