Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használod a Windows 7-et?

Használod a Windows 7-et?

Figyelt kérdés
Mit gondolsz róla ?
2010. szept. 28. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, egyelőre még azt használom.


Kifejezetten tetszik de akkor jobb lehetne ha nem lenne ennyire gépigényes.

2010. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Használom, de az igazat megvallva nem tetszik, lehet, hogy túlságosan hozzászoktam az xp-hez.
2010. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, XP után kicsit tanulni kell, de lényegében ugyanaz. Én játékra multimédiára egyaránt használom, nekem eddig nagyon bejött, bár tény, hogy a parasztvakító rendszertől (AERO) a víz kiver. A teljesítmény a lényeg, nem a csillogás:D
2010. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért zavar bárkit is az, hogy szép / testreszabható a Win7?


Én nagyon szeretem, milliószor jobb az XP-nél, ami kényelmetlen és idegesítő... Tényleg, a 7-es sokkal kényelmesebb... :)

2010. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Használom,de semmivel nem jobb mint az xp. Eddig még egy olyan területét sem találtam amire azt lehetne mondani ,hogy jobb. Csak egy példa a win7 vacakságára ,ez nem tud még gif képet sem megjeleníteni míg az xp igen.
2010. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen nyár eleje óta használok egy eredeti verziót

Nekem tetszik gyors egyszerüen kezelhető és minden frisitést a kezembe add:)

a felülete gyönyörü és játékra is alkalmas

ha azt mondja a gif et nem jeleniti meg töltsön le egy képkezelő programot nekem a képek szerkesztése miatt van vagy 3:) ami viszont meg jelenitit:)

szal nem nagy probléma csak kötekedni akarsz mert nem tudod használni

2010. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen használom. De van 2 dolog amire még senki sem tudott hasznos választ adni, pedig kérdeztem. Az 1 ik a hálózat kezelés XP & W7 a másik a cserélhető adat hordozókkal kapcsolatos. Amúgy tetszik igényeimet a fent említetteken kívül tökéletesen kielégíti és kényelmes a kezelése, bár XP után nekem is tanulni kellett.
2010. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

aki azt mondja sokkal jobb mint az xp,az legyen szives írja már meg miben sokkal jobb,azon kívül hogy egyik régebbi mint a másik (mert egyszer kérdeztem és azt írta a hülye gyerek hogy azért jobb mert újabb)

én nem használom,kipróbáltam meg tetszett mert tényleg csinos,de semmivel se jobb az xp-nél,csak annyi hogy egy csomó mindennel nem kompatibilis,van egy f@sza buherált xp-m inkább azzal nyomom.

2010. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én most raktam vissza az xpt. Egy hónapig lógtam 7-esen.Én sem tudom mitől lenne jobb,szerintem ugyan az.Annyi hogy igen gép igényes,aerot meg szintén utálom,csicsa az egész amúgy meg.Még egy egyszerű gif képet sem képes kezelni :D Ezért kénytelen az ember képkezelő programot felrakni.. Akkor minek van a winbe a képmegjelenítő? :D Na szóval nekem nem jött be.Főként gép igényessége miatt,igaz nincs panaszom gépileg,de mi köreinkbe is jobban az xp-t szeressék..

Akinek meg gyengébb a gépe a heteshez azért a többsége nem fog új gépet venni miatta.

8-as windows meg még igényesebb lesz..

A hang xp-n szebben szól mint a 7esbe :)Játékok is gyorsabban futnak,jobb xpn..

Mindegyik egyforma gyors volt betöltésileg nekem is..

Eredeti xp-t használok,használtam mindig.Néha buherált félét,de az se volt rossz :)

2010. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem csak a betőltésre gondoltam mert én azt xp nél egy boot speed el megoldotam meg egy kis regyster piszkálásal!

amugy aki ért a gépekhez és tudja hol kel nézni rájőhet hogy tiszta xp csak fellet dobva és pár javitást raktak:)

am arra gondoltam fájl kezelés minden gyorsabb lett a játékok terén tényleg igaz nem a legjobb fps lehuzo:/ cod 2 90 fps helyet csak 50 et megy meg 60 anat

2010. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!