Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a cawi-tól?

Figyelt kérdés

4-szer jeleztem a leiratkozasi szandekom ugy, hogy fel sem iratkoztam.

Hogyan lehetne ezektol megszabadulni? Gmail-om van, mar a letiltas opciot is probaltam



#internet #CAWI #Korlevel
2022. nov. 4. 05:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a bajod velük? Azért küldik a kérdőívkitöltésre hívó leveleiket, mert regisztráltál, hogy akarsz kérdőíveket kitölteni. Rányomsz a Spam gombra a gmailen, akkor a Gmail (Google Mail)rendszere berakja az üzeneteiket a Spam mappába és nem zavarnak.

Az a havi 4-5 üzenet, amit küldenek, nem zavaró mennyiség. Ha nem töltöd a kérdőíveiket, akkor viszont a nyeremények megnyerésére sincs a világon semmi esélyed a havi sorsolások során.

2022. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanis elvileg minden hónapban azok között sorsolnak, akik legalább 1 kérdőívet kitöltenek. Akik rendszeresen töltik - és biztos vagyok benne, hogy többszáz, sőt, talán többezer ilyen ember is lehet, mert én már lassan két éve töltöm, 2020 márciusa óta az összeset és még nem nyertem - azoknak van a legnagyobb esélyük. Elvileg minél több a pontod (merthogy minden kérdőív után pontokat kapsz), annál nagyobb az esélyed arra, hogy kisorsoljon a számítógépük. A nyertesek pedig láthatóan valósak,van fotójuk.
2022. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre válaszoljak,szerintem ha írsz nekik e-mailt a megfelelő címre, simán törölnek az adatbázisukból, ezzel csak az a bökkenő, hogy így az összes pontodat és a nyeremények megnyerésére való mákszemnyi esélyedet is azonnal elveszíted (illetve nyilván 1-gyel növeled minden olyan kitöltő esélyeit, aki továbbra is szorgalmasan kitölti azokat - így az enyémét IS.)
2022. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Belépés után:

[link]

2022. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még véletlenül sem nyomtam rá a gombra, de reménykedve abban, hogy nem azkonnal töröl, eddig elmentem. Remélem ezzel nem csesztem ki magammal, mert nem mentem tovább. Én benne akarok maradni.
2022. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek,

4 alkalommal irtam levelet, hogy toroljenek a rendszerukbol, de mindhiaba.

2022. nov. 5. 15:13
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok nyerni semmit, regen 1.5evig toltottem ki a kerdoiveket es nem kaptam semmilyen kartyat.

De nem ez az oka, lenyegtelen. Rengeteg tervezet, munkaval kapcsolatos dolog erkezik emailen es az oda nem valo dolgokat kiszurnem. Mar spankent is jeloltem megis kapom tovabbra is

2022. nov. 5. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
7: A Spamként megjelölés az csak annyit tesz, annyit jelent, hogy a Gmail levelezőrendszere berakja, bekategorizálja a spam mappába.
2022. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A helyedben vagy átraknám a CAWI-t egy másik e-mail címre és probléma megoldva.Belépés után itt lehet módosítani:

[link]

vagy ha nem érdekel és/vagy nem hiszel (már) benne, hogy esetleg majdan, valamikor egyszer te is nyerhetsz, akkor fentebb megadtam a törlés linkjét.

2022. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az eddigi egyetlen válaszadó vagyok, az előbb nem voltam konkrét. Fentebb alatt azt értem, hogy 4. kommentemben megadtam a törlés elindításának konkrét, első lépcsőjét. Tovább én nem megyek, mert nem akarom magam törölni.
2022. nov. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!