Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PENDRIVE és SD kártya az...

PENDRIVE és SD kártya az Aliexpresszen - tényleg el lehet hinni, hogy 2 TB-os pendrive pl 2500,- Ft ?

Figyelt kérdés

vagy csak kábítás és kapok valami gagyi 8 GB-osat?

mi a tapasztalatotok?


[link]



2022. nov. 5. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tuti biztos átverés. Bár 2 TB-nak fog látszani, mert átütik a vezérlőjében, ahogy betelik a rendes kapacitása, minden ráírt további adat felírása sikeresnek tűnik, de elvész.
2022. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha ez még nem lenne elég, az írási, és az olvasási sebességének köszönhetően az eszköz használhatatlan lesz.
2022. nov. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindig átverés egy ilyen ár. Nézd meg itthon mennyiért adják, ezerszeres a különbség.
2022. nov. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem vennék Aliexpressen műszaki cikket. Ebayről rendeltem régebben meglepően olcsó pendrive-okat, hát az egyik fele akkora kapacitású volt, mint hirdették. Az eladó frappáns módon visszafizette az ár felét, miután reklamáltam. Aztán persze mindegyik hamar tönkrement. És ha adatok vesznek el miatta, akkor többet veszíthetsz, mint amennyit nyerni akarsz az árán. Ilyesmire nem szabad sajnálni a pénzt, legyen minőségi, megbízható helyről.
2022. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát fura ez akkor. csak hát tudja fene, itt mi van forgalomban.

de rendben kösz.

2022. nov. 5. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ezek write only pendriveok. Simán írható rá 2TB, de csak ~15GB olvasható vissza. Ha ez megfelel.. :P
2022. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
90%
Átverés.
2022. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

New user deal-ben vettem meg 4.56Ft volt, nem akartam rózsaszínt ezért feketét vettem, ami 1TB-os volt, ez még ok, de az Erste levont az átutalásra extra 181Ft-ot :(

1TB-nak olvasta be a gépem, rálehetett tenni 0.96TB-ot, de törlés után eltűnik a hely, olyan mint az egyszer írható DVD, törlésnél viszont behal.

2022. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2022. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!