Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lehet egy...

Szerintetek érdemes lehet egy használt Macbook Airt vásárolni 120e Ft körüli áron?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy megbízható, kisebb méretű laptopra. Apple termékeim eddig nem voltak, annyira nem vonz ez a márka, de most elgondolkodtam rajta.


A megadott keretnél többet nem szeretnék rászánni, de ha szerintetek hülyeség ilyen olcsón venni ilyen gépet, akkor inkább hagyom.


2022. nov. 8. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért 10 évesnél fiatalabbat nem kapsz. Azt meg nem érdemes megvenni már. A 2017-es Airnél öregebbet ne nagyon vegyél...

Sőt ennyi pénzért mág értelmes windowsos laptopot sem nagyon kapsz.

2022. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából egy 2015-ös Airt nézegettem most... Az akkuja elvileg rendben van. Hagyjam inkább?


Kb csak netezésre és szövegszerkesztésre kellene.

2022. nov. 8. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Hát az még belefér.

Nekem 2014-es Mac minim van, mindenre elég a mai napig.

2022. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
72%

Sajnos Apple terméket eleve nehéz olcsón találni, pláne ha MacBookról van szó. Ennyi pénzért mamár csak kevés laptopot talász a piacon, de persze érdmes körülnézni.


Ha nem feltétlenül csak az Apple jöhet szóba, akkor én javaslom ezt az oldalt, szerintem itt is vannak jó gépek és laptopok is.


[link]


tudom, első látásra nem tűnik a legszuperebb oldalnak, de például én már vettem innen PC-t és maximálisan meg voltam vele elégedve.


Remélem segít!

2022. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán

Inkább használt üzleti laptop

2022. nov. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!