Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EMag Rendelés:amennyiben...

EMag Rendelés:amennyiben kiszállításnál nem csak az emag által forgalmazott termékeket kérem házhoz szállítással ha nem az egyéb cég által forgalmazottat is ez esetben egy futár hozza majd ki?

Figyelt kérdés

Rendeltem az emagról (most első alkalommal rendelek online,online bankkártyás fizetéssel)mindent futárszolgálattal mert 2 terméket nem engedett csomagpontra (ezek nem az emag által lesznek ki szállítva ezt írta) ezért mindent futárszolgálattal házhoz kértem,és az érdekel egy futár hozza ki vagy akár egy kis semmiség miatt is külön futár jön,olyan mintha mindent külön rendeltem volna meg csak egy összegben fizettem.

Még az is érdekelne ki mit tapasztalt mennyire biztonságos így fizetni(emag).


2022. nov. 18. 20:14
 1/6 A kérdező kommentje:

valahol megbántam kicsit elhamarkodtam ezt a rendelést,előbb kellett volna érdeklődnöm pl biztonságos-e,jobban utána néznem a dolgoknak.

Elég durva ha 4-5 futárt kell úgymond várni,az meg még inkább ha valami gond lesz a fizetéssel bár elég biztonságosnak tűnik,tűnt.

2022. nov. 18. 20:17
 2/6 A kérdező kommentje:
online fizetés esetén is kapok blokkot,számlát?
2022. nov. 18. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: Az eMAG egy gyűjtőoldal, ahol javarészt más viszonteladók hirdetik a termékeiket, plusz van néhány eMAG által forgalmazott is.

Szóval ha különböző cégektől vásároltál, akkor bizony különböző futárok fogják kiszállítani.


Nyáron rendeltem tv-t az eMAG-ról, hozzá egy 4K-s HDMI kábelt, és egy falikonzolt.

Természetesen nem figyeltem, és mind a három termék más cégtől volt. Először kihozták a kábelt, rá pár napra a konzolt, aztán a tv-t egy hét után.

2022. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm,hát legalább most már ezt is tudom. Máskor jobban figyelek ill tudom majd variálni pl amit lehet csomagpontra kérek.

A fizetésről mit gondolsz volt valami gond?

2022. nov. 19. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A fizetés miatt szerintem nem kell aggódnod.. azért az emag elég megbízható cég, nem fogják lenyúlni a pénzed. (A partnerei sem).

Számlát is kapsz.

2022. nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld
2022. nov. 21. 20:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!