Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A töltő tokos teljesen vezeték...

A töltő tokos teljesen vezeték nélküli bluetooth fülhallgatók elterjedésével a vezeték nélküli bluetooth fejhallgatók teljesen el fognak tűnni a piacról és a köztudatból vagy továbbra is meg fognak jelenni mindig az éppen aktuális bluetoothverzióban?

Figyelt kérdés
Csak mert bluetooth 5.2ben TWS töltő tokos bluetooth fülhallgatót láttam de fejhallgatót sajnos nem pedig én el tudnám képzelni a bluetooth fejhallgatót is modernebb kiadásban például vezeték nélküli töltéssel ilyesmi.

2022. nov. 23. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Külön kategória. Nyilván valamilyen szinten versengenek egymással, változik a pici részesedés, de az igény meglesz mindkettőre, több más megoldás mellett. Pl engem a büdös életben nem vesz rá senki, hogy a retket dugdossam az agyamba. Fejhallgatózok. Ráadásul a tököm is tele van a töltögetéssel...

Szóval az én kedvencem továbbra is a

- kábeles

- fejhallgató

- zárt

- fülkagylóra illeszkedő.

2022. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!