Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google látja, hogy kihez...

A Google látja, hogy kihez tartozik a domain?

Figyelt kérdés

El szeretnék indítani egy ügyfélszerző marketing email kampányt a weboldalamhoz. Úgy gondoltam, hogy előfizetek 3-4 domain-re és G Suite-on regisztrálom ezeket egyenként, és Gmail API-val kiküldöm különböző email címekről (domain-ekről) a marketing levelet. (Korábban az egyik domain-em bedarálták, ezért folyamodom ehhez a módszerhez).

Kérdésem az, hogy különböző domain-ről küldött email-ek esetén a Google látja, hogy ez egy személyhez, hozzám kapcsolódik, vagy, hogy esetleg a domain-eknek lehetnek egymáshoz köze? Szerverről történne a script auto küldése. Esetleg VPN-t is szükséges lenne használnom?



2022. nov. 30. 14:50
1 2
 1/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
De szépen megfogalmaztad a spamelést...
2022. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Észreveszik akkor is a spamot.
2022. nov. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szakmabeliektől érdekelne konkrétabb válasz.
2022. nov. 30. 18:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Szoftvermérnökként szakmabeli vagyok szerintem.

A google már azt is észleli spamként, ha a gázóra leolvasásról kapok a szolgáltatótól... Nem tudod átverni ilyen könnyen.

2022. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értelek, akkor milyen más alternatív ötleted van?
2022. nov. 30. 19:54
 6/11 ludicrousSpeed ***** válasza:
Például ne féreg (és illegális...) módszereket alkalmazz?
2022. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk, adatvédelem:

Ha még nem az ügyfeleid, és arra használnád hogy szerezz újakat... - elmondanád, honnan van meg a címzettek email címe? Feltételezem, biztos van róla aláírt adatvédelmi nyilatkozat minden címzettől, hogy kezelheted az email címüket!

Bár ahhoz meg kéne adnod a nyilatkozatban a neved, amit még a Google elől is rejtegetnél...

2022. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A személyek - jelen esetben magánvállalkozók - publikussá teszik email címüket az interneten megkeresés, kapcsolatfevlétel céljából. Ez miért számítana illegális tevékenységnek?
2022. dec. 1. 10:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha meg teljesen legálisan műveled, előfizethetsz egy email szerver szolgáltatásra.

Mert ha ez a része legális is, az Alphabet szabályait (Google anyavállalat) akkor is megszeged.

2022. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ!
2022. dec. 2. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!