Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem Működik az AltGr+B tehát:...

Nem Működik az AltGr+B tehát: {.Shift+B működik illetve a többi Altgr es karaktert is kiírja. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy Asus Tuf Fx506-os laptopom van(Windows 10)(hátha releváns ötletem sincs mi okozhatja). Visual Studioban vettem észre, hogy amikor kapcsos zárójelet akarok írni akkor nem működik. Pontosabban csak a nyitó fele a záró már működik. Azt hittem csak a Visual Studioban áll fenn ez a probléma, de hamar kiderült, hogy a teljes windows rendszerben sehol nem tudom beírni. Ez elég idegesítő mivel programozás közben elég sokat kéne használnom. Azonban a Legaue of Legends című játékban meg működik. Magyar kiosztású a billentyűzet tehát az ALtGr+B kombinációval kéne tudnom előhozni. Van ismerősöm akinek ugyanez a dolog áll fenn és egy teljesen más laptopot használ. Ha esetleg valaki tudná mitől lehet azt megköszönném.

2022. dec. 3. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
num lock
2022. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!