Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak a facebookommal?...

Mit csináljak a facebookommal? Zárolni szeretném de azt sajnos Magyarországon nem lehet.

Figyelt kérdés

Képek tárolására használom,arra teljesen jó, rengeteg képem van rajta. A google képek mappám megtelt, tovább fizetős.

Régebben mikor még ment a szekér felraktam magamról nyaralási és egyéb képeket, de már tönkre menten, lecsúsztam. Most akik akkor irigykedtek csak mutogatják meg másolgatjàk a facebook lapom, hogy nevetség tárgyává tegyenek és posztolgatjàk hogy én vagyok az es milyen gazdag vagyok csak megjatszom most magam stb.


Legszívesebben zárolnàm, nem tudom megcsinálni hogy csak én lassak mindent mert 14 év adatát egy brigád nem tudná átnézni...

De azt a mi régiónkban nem lehet. Ha hagyatèkivá teszem az se jó mert ugyan úcgy látnak. Nevet tudnék változtatni de annak meg nincs ertelme vagy kitörölni az összes ismerőst de az is melós..

Letölteni se tudom róla az adatot mert elavult regia telefon es a notebook is kicsi memóriàval, meg úgy el is veszhet...



2022. dec. 15. 02:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent arra érdemes használni, amire való. A Fb nem fotótárolásra való. Mentsd le ami fontos neked, és utána töröld a pcsába és kész, aztán ennyi.
2022. dec. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. dec. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos hát...

Én mindig azt hangoztattam, hogy a közösségi média az nem valami privát fotótár. Nem is igazán vannak ott azok biztonságban (főleg a Fb-nál, ahol láttunk már példát "algoritmushiba" miatti profiltörlésekre, és egyebekre). Egy szint után pedig nagyon nehéz rendszerezni, és kezelni őket.

Aztán az, hogy a pótolhatatlan képeid egyetlen helyen vannak meg (az is egy közösségi oldal), hááát... szintén nem túl jó megoldás.

Egy 1-2 TB-os külső merevlemez meg 20 ezer környékén van. Arra azért ráfér pár kép. (Bár azt továbbra sem javaslom, hogy minden csak egyetlen példányban legyen meg.)

Inaktiválni pedig bárhonnan lehet a profilodat.

Ami pedig a humán részét illeti a dolognak: talán nem kellett volna felvágni akkor, amikor "még ment a szekér". Ahogy mondák: egyszer fent, egyszer lent. Ha az ember beképzelt, és "menőzik" azzal, hogy neki bizony mennyire jó, ne csodálkozzon azon, hogy majd kigúnyolják, ha épp lentre kerül.

2022. dec. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egyáltalán nem menőztem és nem vágtam fel. A kettőnek semmi köze egymashoz, ha valaki irigy annak nem kell menőzni, mert még arra is irigy... menőzni az szokott és felvagni akinek nincsenek rendben a fejében a dolgok magáról, nekem rendben voltak és még arra is irigyek voltak. Érted?
2022. dec. 15. 09:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehátchogy ertsd; a menőzés is egy gyengeség.. ha még menőzten is volna, nem lettek volna irigyek annyira mert azt egy szinttel lejjebb "játszák..". Én annál erősebb és produktívabb voltam, hogy ilyenekkel bohóckodjak.
2022. dec. 15. 09:37
 6/10 A kérdező kommentje:
* ha valaki irigy, annak nem kell, hogy menőzzön a másik mert anèklül is irigy. Bocscezt akartam irni, csak kissé fáradt vagyok
2022. dec. 15. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért hogy felkaptad a vizet. :D

Amúgy meg: meg kell válogatni az "ismerőseidet". Illetve, hogy kikkel mit osztasz meg.

2022. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7. Igen, mert egy múltkori kérdésemre is ugyan ez volt a válasz. Vannak olyan milliomosok akiket az utcán majdnem hajléktalannak néznél pl ugy öltözködnek direkt( vagy annyira szarrágók) és rengetegen felvágnak akiknek annyira azért nem megy illetve nincs mögötte semmi produktum. Őket nem is irigyli senki, max a legalja. A tudást is sokan irigylik és a tehetséget, viszont pénz nélkül sokszor ezek se működnek.

Igen, az ismeretségi körömmel is baj volt, nem a " felfelé ismerkedős, lefelé taposós" típus vagyok, hanem jó szívű így hamar kikezdtek.

2022. dec. 15. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
És téged most ki irigyel?
2022. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Senki. :-) Csak nem ez volt a kérdés lenyege.
2022. dec. 15. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!