Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet úgy beállítani a...

Hogyan lehet úgy beállítani a Windowst, hogy ha több monitorom van, teljesen egymás folytatásai legyenek?

Figyelt kérdés
Pl. ha kiteszek nagyba egy ablakot, akkor ne csak egyik vagy másik monitoron legyen fullscreenben, hanem egyben mindkettőt lefedje.

2022. dec. 15. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivetítés képernyő kiterjesztése
2022. dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Powertoys: [link]


Ezen belül FancyZones kell neked, elméletileg tudja azt hogy több képernyőn átívelő zónát adsz meg: [link]

2022. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
100%

Az ablakot ki lehet húzni akkorára hogy mindkét monitort kitöltse.


Gond akkor lehet, ha a két monitor felbontása nem azonos...

2022. dec. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező azt kérdezte hogy nagyba tett ablak alapból mindkét monitoron kiterjesztve jelenjen meg. Ez nem egyenló azzal hogy kézzel behúzogatod a széleit.
2022. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kiterjesztett megjelenítő
2022. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szirty ***** válasza:

"Kérdező azt kérdezte hogy nagyba tett ablak alapból mindkét monitoron kiterjesztve jelenjen meg."


Lehet hogy azt akarta kérdezni. Úgy látom másnak sem az jött át.

Sajnos ha eltérő a felbontás akkor előfordulhat hogy se húzgálással sem máshogy nem lehetséges így elhelyezni egy ablakot.

2022. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én megvettem a Displayfusiont, szeretem, teljesen testre lehet szabni mindent, külön tálca mindegyik monitoron, keystrokes, stb.
2022. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!