Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi szereplő van kb egy...

Mennyi szereplő van kb egy filmben?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem hogy kb mennyi színész játszik egy filmben? Beleszámítva azokat akik csak egyszer jelennek meg a filmben vagy akik meg se szólalnak benne csak így vanna úgy mond.

2022. dec. 27. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összes.
2022. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a néhánytól a sok ezerig bármi lehet.
2022. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan film, amiben egy kezeden meg tudod számolni az összes szereplőt, mert pl. végig egy zárt szobában játszódik. Más filmekben meg többszáz (akár ezer) szereplő van a sok statiszta miatt.
2022. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Olyan film is van amiben csak 2 szereplő van (esetleg 3) és még ruházatuk sincs. 😍
2022. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
66%

#4 de van 1 szereplos is


amugy pedig attol fugg mi szamit szereplonek meg statisztanak


mert szerintem sok olyan fanatazia is van csak nyilvanvalobb peldanak mint a star wars, ahol kitudja menyien kuzdenek? hany millioan

mikortol szamit szereplonek, menyire kell latszodjanak


meg a sereg jelenetek

pl. Gyuruk Uranal 10ezereket mondanak... es az csak a sereg (persze meglehet valahogy szamolni?)

Marvel Univerzumot meg ne is emlitsd

2022. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyorsan összedobott Python-szkripttel

[link]

fogtam az IMDB top 250 filmjéből

[link]

azokat, ahol a stáblistájában - például:

[link]

a szereplők listája ellenőrzötten komplett, és megszámoltattam a szereplők számát. Az átlag 78,9463 (vagyis 79) fő (a minimum egyébként 5, a maximum pedig 414 fő).

2022. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
És ez a kérdés azért lett számítástechnika, mert hogy itt majd mi összeszámoljuk neked a színészeket, vagy mi?? Ne már... komolyan nem találtad a filmes részleget? Ott van pedig a szórakozás főkategóriában.
2022. dec. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

7-es válaszoló nem azért tettem a számítástechnika részlegre hogy ti összeszámoljátok nekem, hanem azért mert nem találtam a filmes részleget. De köszönöm hogy elmondtad, most már tudom hogy hol van.

2022. dec. 28. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Volt valamelyik film (nem emlékszem már melyik) több ezer(!) statiszta szerepelt a filmben. Ezt műv.töriből tanultuk még suliban, de nagon régen volt.
2022. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez minden filmben változó van amiben 5 szereplő van mert mondjuk csak egy bezárt helyiségben játszódik. Van ahol megszámolni se lehet mert pl egy nagy városban játszódik.
2022. dec. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!