Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Brother színes lézernyomtatókr...

Brother színes lézernyomtatókról vélemény?

Figyelt kérdés

A Brother (elsősorban színes) lézernyomtatókról van valakinek személyes tapasztalata? Csak nyomtatás funkció érdekel. Hasonló tudású, mint ez:

[link]


Váltanék EPSON-ról, mert az én gépem állandóan problémás, külső tintatartályos.


Megbízhatóság, karbantartás (dobcsere stb.), hatékonyság, jellemző hibák, fenntarthatóság érdekelne -> valóban problémamentesen működik utángyártott tonerrel is? Stb.


Ha nem ajánlod a márkát, akkor miért nem?

Ha más márkát ajánlasz, akkor melyiket és miért?


Otthoni/kisirodai kategória...



#nyomtató #lézernyomtató #Brother színes lézernyomtató #Brother HL-L3270CDW
2022. dec. 30. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Színes lézernyomtató sosem fogja visszahozni az árát és ha eleve így kezdődik a vétel, hogy utángyártott toner, akkor szerintem maradjatok a tintasugarasnál. Vagy béreljetek, ha irodába kell, akkor nem a ti gondotok lesz a tönkremenetel.


Egyébként a Brother megbízható márka, egyetlen hátránya, hogy a lapköltségük a legnagyobb az összes többi márka között.

2022. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)


"Színes lézernyomtató sosem fogja visszahozni az árát "

Nem alapcél. Az a lényeg, hogy ne hagyjon 5 percenként cserben valamiért.


"ha eleve így kezdődik a vétel, hogy utángyártott toner, akkor szerintem maradjatok a tintasugarasnál."

Nyilván számít, hogy a fenntartása mennyibe kerül, tehát ezt a témát is körüljárnám, a tintasugarast pedig "felejteném", ha lehet.


"Vagy béreljetek, ha irodába kell,"

Nem irodába lesz, csak a kategória felé tolódik a dolog -> otthoni és kisirodai használat között valahol.

2022. dec. 31. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!