Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Egy Geforce 9600GT 512MB milyen monitort ajánlanátok?


[link]


2010. okt. 2. 14:35
 1/3 anonim válasza:

Attól függ mennyid van rá. Ha kb 30eft-ig keresel: 19 collos LCD monitort ajánlok. Ha afölött, 22-est.

Van elég hely az asztalodon egy nagyobb monitorhoz?

Mire használnád? Játékokhoz "gyors" monitor kell, hogy ne csíkozzon a gyors képváltásoknál. Programozáshoz, filmnézéshez, videoszerkesztéshez jobb a nagyobb.

2010. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A pénz az nem gond! Ha drágább akkor nem veszem meg most hanem majd később! A lényeg hogy faxa legyen! Játékhoz kellene, azért írtam a vidikarim típusát! Gondolom ehez a kártyához nem lenne jó egy FULL HD monitor aminek olyan nagy felbontása van !? (1920 x 1080) A játékoknál gondot jelenthet nem? Én ilyen 18,5" és 19" gondolkoztam ami még jó lehet, de max 20"! Szerintetek?
2010. okt. 2. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
ha gémelni akkarsz vele szerintem a 19 s a legjobb :)
2010. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!