Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem, szoval...

Lenne egy kérdésem, szoval van egy kis gépem, nem nagyon patika de nem is akarok egy brutál konfigot, igazából csak normálisan fussanak a játékok PL:. GTA5,(RP) FORZA HORIZON4,CSGO,PUBG,HITMAN,Battlefield, Dying Light,ETS2 ?

Figyelt kérdés

konfigom

processzor: i3 4170

ram: 8gb

ssd:240gb

táp:510W

alaplap:H81M-K


szerintetek milyen videókártyát vegyek bele? illetve ami ebbe az alaplapba kompatibilis? hallottam már olyat is hogy valaki vett egy GTX 1050 TI-t és nem volt kompatibilis az alaplaphoz :( a videókártyára 50000 max 60000k szánok rá (HOZZÁÉRTŐ EMBEREK IRJANAK PLS)


2023. jan. 8. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Én egy használt AMD Radeon RX 580 típusút vettem hasonló konfighoz.

Far Cry 3 és hasonló kategóriás játékok teljesen jól elfutnak rajta FullHD-ben.

2023. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
rx 4-500as szeria 1050 ti valami regebbi hd ezek fole folos menni inkabb a maradekot rakd el es ha osszegyulik vegyel egy erosebb gepet
2023. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel a konfiggal gta 5 rp-t, pubg-t és bf-t nem fogsz tudni normálisan játszani, mert fognak laggolni. Legalább 16gb ram, egy jobb i5-s proci meg egy 1060 kéne ahhoz.
2023. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy normál atx gépnek tűnik, nem egy irodai brand hulladék. Így bármi kompatibilis vele.


1050ti okés. Talán megpróbálkozhatsz vele így is. Bár a 2 mag nagyon nem az igazi... akkor meg procicsere, de ilyen régibe én már nem cserélgetnék, akkor meg már komplett új gép... 😃 ördögi kör.

2023. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!