Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xiaomi telefonon hogyan lehet...

Anonimkrd kérdése:

Xiaomi telefonon hogyan lehet a reklámokat BEkapcsolni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetlen játékban és alkalmazásban sem kapok felugró reklámokat, ezzel csak annyi a bajom, hogy nagyobb játékokban mikor szeretnék reklámot nézni jutalmakért azt sem tudok, mindig kiírja, hogy nincs elérhető reklám. Már rengeteg módszert próbáltam, de sehogy sem sikerült bekapcsolni.

Google-ben próbáltam törölni, újra tenni a hirdetés azonosítót.

Beallitasokban, az alkalmazás beallitasokban, a biztonság részén, a tisztítóban mindenhol engedélyezve vannak a hirdetések.



2023. jan. 8. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak lennék a helyedben! :)
2023. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefon AdGuard DDNS beállítás vagy alkalmazás, vagy a hálózatodon van hálózatszintű reklámblokkolás. Alapból meg kellene jelenítenie, ahogy meg lett oldva hogy rejtse, azt kell kikapcsolni/törölnj
2023. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
DDNS helyett DNS
2023. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Adguard nincs a telefonomon, de letöltöm kipróbálom. Hálózati reklám blokkoló sincs, mert csak az én telommal van ez. Alapból nem zavarna, csak egyetlen helyen nagyon kellene a reklám.
2023. jan. 8. 13:07
 5/9 anonim ***** válasza:
A Google-lal nem függ össze.
2023. jan. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami blokkolja a reklámot. Gyárilag ilyen nincs. Custom ROM (ami lehet MIUI alapú így első blikkre nem tűnik fel), reklámblokkoló app, akár hosts fájl alapján bár ehhez már root is kell. Illetve meg kell nézni más hálózaton (akár mobilnet) hogy ott betöltődik-e, és akkor a te hálózatodon van reklámblokkolás. Ha semmi nem megy, akkor factory reset. De az is lehet hogy régi játék, ezer éve nem jött ki hozzá frissítés, és a reklám URL amit lekérdezne már nem létezik. Érdemes megnézni mikor jött ki ahhoz a játékhoz utoljára frissítés.
2023. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg írd meg a játék nevét, hátha az alapján konkrétabb tanácsot tud valaki adni.
2023. jan. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sem mobilnettel sem sehol nem tölt be reklámot, a játék az a FIFA Mobile, szóval azzal nincs gond. Ma vettem új telót, bejelentkeztem a Google accomra és ezen sem tudok reklámot nézni, sem mobilnettel sem otthonival. Én is néztem hogy nem e a fifaban van nekem kikapcsolva, de ők piani tylesban sem tölt be reklámot, ha rá nyomok a reklámra, 1-2 másodpercet pörög és vissza dob mintha nem is indítottam volna, fifaban pedig kiírja, hogy ad nőt avaible. De testvéreimnek, ismeroseimnek működik
2023. jan. 10. 15:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Néhány nap után magától elindultak a reklámok, pedig előtte hónapokig nem voltak
2023. jan. 17. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!