Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen drivereket kell feltenn...

Milyen drivereket kell feltenni windows telepítése után?

Figyelt kérdés

Mondta az informatikai guru, hogy 10.000 ért telepíti újra. Mondom nem lehet olyan nehéz. Megcsináltam mindent, bent is vagyok a windowsban. Viszont azt mondta utána újra kell tenni a drivereket.

Na nekem ez nem sokat mond :D

Ami feltűnt hogy kisebbek az ikonok, szerintem nem lehet a felbontást annyira kimaxolni mint előtte. Van benne videokártya, igaz már jó ideje nem használom gamingre.

Funkcióját ellátja a gép, mert böngészek. A Chrome-ból gyakorlatilag ki sem lépek.

Mégis ha már csinálok valamit akkor szeretném jól. Szóval mik ezek a driverek? Bocsánat ha nagyon gáz a kérdés.



2023. jan. 10. 12:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Az egér, billentyűzet, hangszóró, net ezeket mind alapból felismerte.

Szóval igazából más nincs is benne csak a videókártya.

A chrome-ot is vissza tudtam hozni szinkronizálással.

2023. jan. 10. 12:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Win 10 alapvetően mindent felismer és feltelepít, az egyetlen, amit érdemes külön letölteni a videókártyád drivere a saját weboldaláról.
2023. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Ha valami nem működik, ami telepítés előtt igen, annak kellene driver. A windows sok minden eszközt felismer, de néha jobb az eredeti drivert használni, főleg, ha gond lenne egy adott eszközzel. Megtudod nézni az eszközkezelőben, mihez nem volt driver vagy nem működik megfelelően.

A felbontást a legnagyobbra állítsd, amit engedélyez, mert úgy lesz a legjobb a képe a monitornak, TV-nek.

2023. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Asztali gép megy minden nélkül igazándiból. Windows megoldja magának a driverezést.

Videokártya driverből érdemes frissíteni a gyártói oldalról.

Vagy ha van, akkor rgb világítás, vagy hasonló különleges dolgok


(Laptopnál a tapipad, fn gomb driverek szoktak kelleni)

2023. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!