Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hp deskjet 1515 -ös nyomtatómb...

Hp deskjet 1515 -ös nyomtatómba csak 650-es patront használhatok?

Figyelt kérdés
Más patront ajánlottak, megvettem, kipróbáltam, de nem fogadja el a nyomtatóm. Meg lehet valahogy oldani, hogy a 650-es helyett, elfogadja a 310-est, vagy kidobtam 10 ezret az ablakon?

#patroncsere #Hp deskjet 1515
2023. jan. 10. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

A hivatalos specifikációk szerint a 650-es megy bele:

"Review the following table for HP Deskjet Ink Advantage 1515, 1516, and 1518 printers.

...

Europe, Middle East, and Africa: HP 650 Black/Tri-color"

[link]

2023. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dízeles autóba is tankolsz benzint, ha valaki azt mondja?
2023. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 -es, én is ezt tudtam, bár nem szedtem ki a patront a nyomtatóból, de 650- rémlett, ezért nézettem utánaaz eladóval, hogy biztosan jó lesz e.

Sajna felbontottam, így a bolt nem veszi vissza.


Kösz #2-es, köpj egyet trollika, hátha attól jobban érzed magad, :D De hogy kérdésedre válaszoljak: Nem "azt mondta", de eladó, utána nézett neten, hát gondoltam ért hozzá, jobban mint én, aki csak használja.

2023. jan. 10. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez az "eladó" baromira ért hozzá. Úgy tűnik, kidobtál ez tizest az ablakon. Én nem hagynám annyiban, 10 ezer az nem 100 forint. Hajtsd be az eladón, aki javasolta.

Egyébként rákerestem és végignéztem közel 20 patronboltot és mindenhol a 650-es patront árulják ehhez a nyomtatóhoz. Hogy a te embered honnan vette, hogy a 310-es jó lesz bele, azt azért kérdezd meg tőle.

2023. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!