Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem találok szinte...

Miért nem találok szinte sehol (például: telekom,yettel,vodafone..) iPhone 13 pro max készüléket ?

Figyelt kérdés
4-5 éves már a jelenlegi iPhone-om, szükséges lenne lecserélnem, szegény már oda van, de a legújabb készüléket nem szeretném megvásárolni, az előző évi modell számomra tökéletes de új készüléket a 13 pro max-ból szinte sehol nem találok, leginkább a telekomnál szeretném megvenni, mert náluk van évek óta előfizetésem és több éves hűségem. 😕

2023. jan. 12. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom üzletpolitika,vedd meg az újabbat drágábban mert abban van a nagy haszon.az apple helyében én sem gyártatnám a régit.
2023. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert az iPhone 14-es család megjelenésével leállították a gyártását és a hivatalos forgalmazását is. A gyártását gondolom már jóval korábban, lehet már tavasszal.

Újonnan már csak az elfekvő raktárkészletekből lehet vásárolni. De már azok is elfogytak ezek szerint.

2023. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehát ez korábban nem így volt, simán meg lehetett venni az előző modelleket is jó darabig, 1 évig simán, miután kiadták az új modellt. A jelenlegi telefonomat is így vettem, és tavaly a MacBook-om is ! Azért a 13 nem egy olyan nagyon régi széria, csak az előző modell…
2023. jan. 12. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:

"Dehát ez korábban nem így volt"

De.


A 13-at, meg a 12-t most is meg lehet venni, mert azt még gyártják, forgalmazzák.

2023. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lásd: [link]


13 Pro és 13 Pro Max gyártását és forgalmazását állították le, de a többi 13-as verzióét nem. Jelenleg ezeket gyártják és forgalmazzák:



iPhone SE

iPhone 12

iPhone 13

iPhone 13 Mini

iPhone 14

iPhone 14 Plus

iPhone 14 Pro

iPhone 14 Pro Max

2023. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jajj, de nagy válság van, az embereknek nincs pénzük kenyérre, jaajjj....


A luxustelefonok polvai meg üresek...


Na, ekkora válság van itt a világban. Nem csak nálunk, mindenhol. Fújjuk tovább a hitellufit 🙃

2023. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Gazdagok a legnagyobb szegénység közepette is vannak (sőt, mások kárán gazdagodnak), emellett az iPhone-t nem szokás teljes áron megvenni, hanem szolgáltatónál havi előfizetésre, még USA-ban is így van, ezért van boldog boldogtalannak iPhone-ja. Pénze nincs rá, de ha csak havonta kell pengetnie akkor még megengedheti magának.
2023. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért usában pénzük is van rá. Nálunk 3 hónapnyi összes pénzedet oda kell rá adni, ott meg megveszed és abban a hónapban még kajára és rezsire is marad.
2023. jan. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3 utolsó kommentelő, nem hitelből, és nem is részletre kívánkozom megvenni az említett telefon készüléket (bár semmi bajom nincs azzal aki így vásárol telefont, mert sajnos nem lapul mindenkinek a zsebében fél millió forint telefon cserére…), és még csak pusztán gazdag sem vagyok. Dolgozó, önálló ember vagyok, se kutyám se macskám úgymond, teszek félre minden hónapban ahhoz, hogy mindezt finanszírozni tudjam. De hadd ne kelljen már magyarázkódnom ! 4 éve van ugyanaz a készülékem, azóta ugyanazt használom, hadd engedjem már meg magamnak, hogy újat vegyek ! A mostani még épp hogy működik. Nem azért vennék újat, mert a legújabb modellre vágyom, hanem azért mert a telefonom már elég rosszul működik ! Kérdést tettem fel, mert kiváncsi voltam, nem a pénztárcámat tettem közzé, hogy abba mások vájkálhassanak kedvük szerint ! Tipik magyar mentalitás amúgy, hogy az anyagiakkal hozakodnak elő ha kell ha nem…
2023. jan. 14. 15:02
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Ezt nem neked írtuk, hanem a tipik magyar #6-osnak. Magyar mentalitás miszerint ha sor áll a Mekdánelcnél megvenni a pronyó sült krumplit, akkor az azt jelenti hogy gazdagság van
2023. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!