Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől csökken a Macbook Air...

Mitől csökken a Macbook Air maximális kapacitása?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Körülbelül 4 hete vásároltam egy 2020-as M1 chipes Macbook Air-t, ami körülbelül 10 órát megy egy töltéssel komolyabb használat mellett. Ezzel semmi gond nincs viszont gyakorlatilag 16 töltési ciklus után a max kapacitás 97%-ra csökkent. Kicsit aggaszt a dolog, valakinek van esetleg ezzel kapcsolatos tapasztalása, tippje-tanácsa?


UI: Annyit még megjegyeznék, hogy általánosságban 20 illetve 80% között tartom a töltöttséget. Töltés közben ritkán használom, tehát még ez sem okozhatna gondot. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



#m1 #2020 #maximális kapacitás #töltési ciklus
2023. jan. 18. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

coconut battery appot rakd fel, ez egyrészt pontosabb adatokat közöl, másrészt kiírja a mac gyártási dátumát.

Lehet egyszerűen csak sokat (2+ évet) állt és valóban ilyen az akkuja

2023. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, teljesen igazad lett. Majdnem 500 napot állt, ami akárhogy nézem nem kevés illetve a kapacitást is jóval 97% alatt írja, pontosan 89,5-re kalkulál. Köszi az ötletet, ezzel tudok valamit kezdeni vagy "így jártam"?
2023. jan. 19. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden aksi kapacitásalecsökken előbb utóbb..

Telefon~ laptop~ autó~ egyre megy.

2023. jan. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha 2020-as a gép, mi a gond az 500 nappal? Szerintem teljesen normális az érték ennyi idő után.

Ha csak nem úgy adták el, hogy vadi új aksi van benne, akkor szerintem nincs okod reklamálni.

2023. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!