Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történik, ha a Facebook...

Mi történik, ha a Facebook profilom eléri az 5 ezer ismerőst? Milyen opcióim lesznek?

Figyelt kérdés
Olvastam az interneten, hogy akkor átalakítható lesz oldallá, amit lájkolni lehet. De azt látom, hogy azok az emberek, akiket csak követni lehet (gondolom a sok ismerős oka miatt), nem lájk jel van, hanem szimpla követés és nem a tipikus Facebook oldal funkciókat mutatja. Néhányan pedig 5 ezer alatt tartják az ismerőseiket tudatosan.

2023. jan. 24. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gyűjtheted tovább a kamuismerősöket
2023. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi van veletek?

Normálisan válaszoljatok, ha tudtok, ha nem tudtok hagyjátok figyelmen kívül.

2023. jan. 25. 12:00
 3/9 Thunderfairy ***** válasza:
63%
5000 feletti ismerős szám már tényleg a gyüjtőd a Kamu ismerősőket kategoria. De még az 1000 feletti is. Jól mondta az első hozzászoló.
2023. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Annyit kérdeztem, hogy mi történik felajánla a fb hogy állítsam úgy az oldalam hogy követni lehessen? Mivel én ezt nem szeretném.

Az üzleti oldalamra próbálok lájkokat gyűjteni úgy, hogy aki bejelöl az lássa és találja meg, és mivel én vagyok az arca az egésznek, ezért ismernek.

Nem akartam magyarázkodni, de nem lehet értelmesen válaszolni konkrétan a kérdésre és a kérdés okától elvonatkoztatni?

Tudom, hogy minden szempontból kezd tönkremenni mo. de az emberekre ne hasson már ennyire ki...

Sok ismerősöm van 3-4 ezer ismerősön felül, akik tényleg ismernek, mindenkit, hogy köszönnek nekik az utcán, igazgatók, lelkészek, egyesület vezetők stb...

2023. jan. 27. 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi se fog történni. FB nem fogja honorálni semmivel. Nem tudom honnan hallottad ezt a pletykát erről a mágikus 5000ről.
2023. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Én is olvastam ilyesmit, de olyanról is hallottam, hogy lehet külön oldalt létrehozni erre a célra. Ha üzleti dologhoz kell, pl egy vállalkozásnak oldal, akkor érdemes ilyet csinálni, és nem a személyes profilodat használni erre. Ha sokan azt ismerik, akkor meg érdemes egy linket tenni a profilodhoz, ami átirányítja őket a hivatalos oldalhoz.

De ha komolyabb célra kell akkor érdemes egy saját honlapot létrehozni.

2023. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Max. 5000 ismerősöd lehet a facebook oldaladon. Ha eléred est a határt, nem fogsz tudni újabbat hozzáadni, ezért a facebook automatikusan felajánlja, hogy oldallá változtasd a profilodat, ha akarod.
2023. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Oldallá tudod váltani.
2023. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De olyan oldal lesz, hogy lájkolni lehet vagy követni? Akkor nem is lesznek ismerőseim csak követők?
2023. febr. 14. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!