Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedi megváltoztatn...

Miért nem engedi megváltoztatni a Facebook az oldalam nevét?

Figyelt kérdés
Tavaly hoztam létre az oldalam, 300 lájk felett vagyok, többször változtattam nevet az elején, kisebb módosításokkal és most újra szeretném. Amikor változtatni akarok azt írja, hogy az elköbetkezendő 7 napban nem fogom tudni, majd mikor beírom a jelszavamat akkor fenn kiírja, hogy erre nincs lehetőségem jelenleg. Utoljára pár hónapja volt változtatva.

2023. jan. 25. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt egy olyan szabály, hogy 200 kedvelő felett már nem írható át az oldal neve, hogy ne tudjanak így kereskedni vagy trollkodni vele (felhúzza több ezer emberrel a "szeretlek viktor király" oldalt, majd átírja "homoszexuális társkereső nyugdíjasoknak"-ra).

Ez a súgócikk, de mennyiségi korlátot nem láttam benne (egyéb korlátozás lehet rajta, arra hivatkozik):

[link]

2023. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!