Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régiről az új telefonra...

Régiről az új telefonra kellene átmásolni a letöltött applikációkat, hogyan tudom egyszerűen, de biztonságosan? Lehet-e úgy, hogy mindkét telefonról elérhetők legyenek? Nyilván nem egyszerre. Legfőképpen a mobil banki applikáció. Több lent.

Figyelt kérdés
Redmi 6-ról Redmi note 11-re. Réginek az akkuja gyorsan lemerül, ezért lenne jó, ha mindkettőn fent lennének az appok és használható lenne, akármelyik van kéznél. Óvodás szinten vagyok a témában, eszerint kérek segítséget. üdvözlet.

2023. jan. 30. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor elindítottad az új telefont és elkezdted az alapbeállításokat végignyomkodni, akkor nem ajánlotta fel a telefon az appok átvitelét?

Egyébként nem kell aggódni, mert semmi mást nem csinál ilyenkor a telefon, mint újra letölti a Play Storeból az applikációkat, szóval te is meg tudod ezt tenni kézzel, egyesével.

Ettől függetlenül az appokba újra be kell jelentkezned, szóval ha attól félsz, hogy elfelejtetted a jelszavaidat, akkor ezt sajnos nem úszod meg.

2023. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató választ. Nem ajánlotta fel az appok átvételét.Szerencsére nem sok app van és a jelszavakat is tudom, úgyhogy menni fog. Még egyszer köszönöm, zöld pipa ment.
2023. jan. 31. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!