Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van USB hangkártyából olyan,...

Van USB hangkártyából olyan, ami hang bevitelre alkalmas?

Figyelt kérdés
A jelenlegi számítógépem minden jack bemenetét tönkretették előttem és anno egy gagyi USB hangkártyával vettem meg. Van egy mikrofonom (olcsóbb kategória), ami minőségben megfelelő számomra - másik számítógépen lett tesztelve, jól működik. Az általam használt USB hangkártyán keresztül tesztelve a mikrofont, és a másik fél által is erős recsegés, sípolás hallható, tehát egyértelmű hol a probléma. A kérdés az, hogy létezik-e olyan USB hangkártya amivel a fennélló probléma megoldódik, vagy jó hangbeviteli mminőség csak PCI hangkártyával érhető el? És tényleg nem stúdió minőség a cél, csak hogy akivel beszélek ne őrüljön meg.

2023. febr. 2. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen létezik, nekem is van. Usb és van rajta egy mikrofon jack és egy kimeneti jack.
2023. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
E-mu vagy creative vonalon keress
2023. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
igen kb barmelyik studio hangkartya tud ilyet mar lehet venni pl behringert 20 alatt az erre a felhasznalasra tokeletes
2023. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fukapapa27 ***** válasza:
35%

Itt van egy link itt válogathatsz és szerintem a Creative hangkártyák az egyik legjobbak közé tartozik:

[link]

2023. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.
2023. febr. 3. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!