Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo idepad 110 115br.intel...

Lenovo idepad 110 115br.intel celeron.dual core 1600mhz.HD graphics-400-128mb.4gb ram 512gb ssd eredetileg win-10-home 64bitel jött ki de elég lassu vele szerintetek win-7-64 bitel jobban jàrnék ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 00:29
 1/5 szántóvető ***** válasza:
nem.
2023. febr. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért
2023. febr. 3. 02:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát celeron N3060 a processzor?


Amúgy egyetértek. Win 10 alá nem érdemes ma menni. Nincs lehetőség, nem támogatott rendszerekkel nem érdemes kockáztatni. A memóriát lenne érdemes bővíteni mindenképp, egy 8GB DDR3L modullal...

Ha jól látom, akkor ebben a típusban nem lehet, mert csak forrasztott memória van, nincs bővítőhely. De ellenőrizd!


Illetve ahogy nézem a hd400 egy régi fos, nem tud semmit. Se VP9 (youtube) se h265 (streaming szolgáltatók)

Így marad a böngészőkieg tuning, ami erőlteti a youtube-ot a régebbi formátum használatára, pl h264ify. Így folyamatos lesz a videó.


Szóval B opció pedig, ami segít ram-ban is, mindenben: Linux

pl Linix Mint

2023. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szántóvető ***** válasza:
mert hardveres limit van,túl gyenge a proci és a grafikus vezérlő.
2023. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen laptopot vettek a rokonomék, aztán négy hónap után a csilivili csodás laptop leállt. Akkor odaadták nekem. Mint kiderült, a HDD egyszerűen meghalt, nem is tudtam újratelepiteni. Aztán szervízeb be, szervizbe ki, a végén eladtam alkatrésznek. AZ Intel Celerommal egy fos ez, még gyerekjátéknak is gyenge. Inkább vettem egy használt notebookot és meg van minden oldva. (Windows 10, SSD, 256 GB). Gyors és nagyon jó kis gép-
2023. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!