Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezt a tabletet...

Hogy lehetne ezt a tabletet frissíteni, semmi se tudok ratölteni?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van milyen típusú



2023. febr. 4. 17:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Csináltam rajta egy gyári visszaállítást

És ezután nem enged semmit se letölteni, félig be tudtam lépni a fiokomba

2023. febr. 4. 17:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy a Google + ba belépjek
2023. febr. 4. 18:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy félig be tudtál lépni? Mi az, hogy nem engedi? Tölt és nem történik semmi? Vagy kiírt valamit? Hibás cím/jelszó esetleg nem lehet?

Ha nem tudsz belépni akkor nem enged letölteni, mert google fiókhoz köti az appokat (tuftommal). Szóval itt a kérdés inkább az, hogy miért nem tudsz belépni, jól értem?

2023. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt írja hogy a Google play áruház leáll

Semmit se lehet letölteni

Google megy de más nem igazán

2023. febr. 6. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikori a készülék? Garancia még él? Mert nekem ez erősen szoftveres hibának hangzik, ahhoz meg inkább szervizt javasolnék.

Ha gyári visszaállítás nem segít, te mint átlag felhasználó nem sokat tehetsz... illetve tehetsz, de nem tanácsos, mert többet árthatsz, mint amennyit javíthatsz... főleg, hogy ennyiből mi is nehezen állapítjuk meg mi a gond, ez így csak tippelgetés :(

2023. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom a play szolgáltatás normális működéséhez legalább 4.4-es Android verzió kell egy ideje, a tied meg 4.2.


Láttam valahol, hogy külső apk-val megoldható, esetleg ennek nézz utána. Vagy annak, hogy nincs-e valamilyen lehetőség a tableten Android frissítésre.

2023. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De nem tudom frissíteni a tabletet, azt írja hogy az internetkapcsolat foglalt, próbálja később

Többször is próbáltam

2023. febr. 7. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!