Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon akadoznak a játèkok?!

Laptopon akadoznak a játèkok?!

Figyelt kérdés
Kezdődött minden ott hogy szilveszterkor zárlatos lett valami az alaplapon. Első munkahèten bevittem szervizbe egy hèt alatt megis csinálták. Hazavittem játszani akartam de a játèkok 1-5perc játèktól függően elkezdett 60fpsről ilyen 10re leugrani a teljesitmèny ès 5másodpercenkènt igy beakad. Nyilván olyan játèkok amikkel előtte 600orat jatszottam gond nèlkül tehát a gèp bírná. Visszavittem a szervizbe jan.10-èn mára lett kèsz elhoztam kipróbáltam ès ugyanúgy csinálja,fizetnem nemkellett megint legalább. Azt mondták hogy a BIOSban volt valami macerásabb hiba,(msi gèpről van szó,msi-től kellett kèrniük valami kódot hogy megtudják csinálni ami hibát találtak,annyira nemis èrtettem amit mondanak elèggè haladó dolog volt ez már). Tanácstalan vagyok most mi a fenètcsináljak?! Telepítsem újra a windowst? Okè de már az első javítás után is ujralett telepítve 5x ès semmit nemjavult

2023. febr. 8. 18:49
 1/8 A kérdező kommentje:
*tesztjeiken nekik azt mutatja terhelès mellett hogy megy minden normálisan
2023. febr. 8. 18:53
 2/8 szántóvető ***** válasza:
51%
MIÉRT NEM OTT PRÓBÁLTAD KI??soha nem értettem az ilyet.biztosan van konnektor,talán net is akad ha esetleg szükséges.
2023. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát mivel ennyit ültek rajta ès találtak egy elèg komolynak tűnő hibát igy gondoltam biztos jó. Meg már voltam náluk korábban más gondokkal az elmult pár èvben mindig amit csináltak az jó lett azóta is hibátlanul működik. De okè ha kipróbálom max 1napot nyerek hogy nem holnap viszem vissza de nemtudom hogy inkább máshova vigyem e vagy mi a fene legyen
2023. febr. 8. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Start - fogaskerék - Frissítés és biztonság

Updateld meg a laptop hardware driver -eit a választható frissítéseknél

2023. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Feltoltam mindent.Nemjavult a dolog
2023. febr. 8. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogod magadat, visszaviszed, megmutatod a problémát. Ha garis a laptop, akkor előbb-utóbb felajánlják majd, hogy kapsz egy újat, ha meg nem, akkor meg valszeg benyögik, hogy ők ezzel nem akarnak foglalkozni.
2023. febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megegy info amit èszrevettem. Ha nincs töltőre dugva ugye nemtud akkora teljesítmènyt leadni de akkor stabilan tartja azt a kb 30 fps számot amit így bír. Ha rádugom a töltőt akkor van ez hogy felmegy 60fpsre de pármásodpercenkènt lemegy 10re,aztán 60,megint 10 . Töltőt leellenőriztèk miután zárlatos lett,elvileg nincs vele gond de fura
2023. febr. 9. 08:54
 8/8 szántóvető ***** válasza:
annyi hogy nem veszed át a laptopot mert a javítás nem lett elvégezve,amit fel is tüntetsz a munkalapon.
2023. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!