Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy tapasztalt rdr2 online...

Egy tapasztalt rdr2 online játékostól kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem játszani vele, de nem nagyon találok célt magamnak benne.

Megvettem a legerősebb fegyvereket, megvettem egy gyors lovat.

Tovább mit érdemes csinálni? 130 krokodilt vadászom le, 130 kocsit lopom el, és màr nagyon unom. Lvl25 vagyok, és olyan érzésem van,hogy lvl100as szinten sem lennék erősebb, vagy bármi amit hasznosíthatnék a pvp módban, battle royale,vagy bàrmely màsban.

Most meg kellene csinálnom az összes küldetést,játékosokat keressek,szakmát csináljak,csak azért hogy ki tudjam platinázni a játékot? Vagy van bármi más értelme is?

Túl sokmindent tartalmaz a jàték,megnéztem sok videót, de egyszerűen nem értem hogy mit miért érdemes csinálni.:)


2023. febr. 20. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
hát kb igen... az open world játékok mindig ilyenek. van egy sztori mód, vannak mellékküldetések, amiket random elvállalhatsz, meg van egy csomó körítés. Én általában a sztori kijátszásánál megunom, mellékküldetésekből max párat csinálok meg, a mapon cem megyek mel mindenféle isten háta mögötti helyre, csak ami érdekesnek tűnik. szóval én közelébe se értem annak, hogy ilyen krokodilokat vadásszak meg gyűjtögessek, mert nem érdekel, nem szórakoztat. ez egy játék. azt kell csinálnod benne, ami szórakoztat. ha már nem találsz benne semmi célt, akkor nem kell játszani vele. van más... pl mosogass el végre, mert látom, hogy halomban álla csetres!
2023. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!