Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebookon hogy tudom beállíta...

Facebookon hogy tudom beállítani azt hogy az ismerőseim ne lássák hogy miket kommentelek bejegyzések alá?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom a beállításokban, de zavar hogy nekik feljön, hogy én kommenteltem valami alá, nem akarom hogy lássák, nemrég is kommenteltem egy videó alá és egyik családtagom a családi összejövetelen megdicsért, hogy milyen szép hozzászólást írtam(:

2023. febr. 26. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Zárt csoportokba kommentelj, és akkor csak a csoporttagok látják. Ha nyilvános poszt alá kommentelsz, akkor azt látják mások.



Ha mindenképp inkognitóban szeretnél nyilvános posztokhoz hozzászólni, akkor csinálj kamuprofilt.

2023. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
és az miért baj, ha megdicsért?
2023. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!