Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a vélemény-e készülődő gépről?

Mi a vélemény-e készülődő gépről?

Figyelt kérdés
Egy Asus P5KPL-AM EPU alaplapot vennék, és hozzá egy Pentium Dual Core E6600-os procit. Vélemény??
2010. okt. 5. 19:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Én a helyedben nem fektetnék már be LGA775 -ös Intel -be, lassan 4 éve a piacon van már. Nincsenek már új fejlesztések sem. Kifutó széria.


Ha olcsó és jó gépet akarsz akkor a jelszó AMD AM3 + DDR3. Ezek mind verik a hasonló árkategóriás LGA775 -ös Intel -eket.

Ha meg minden áron Intel, akkor Core i3 vagy i5 -nél ne add alább.

2010. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval.
2010. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most ha jol értelmezem az LGA775-össel az a baj hogy már 4 éve piacon van? Rendben, lehet igazatok van, megfontolom a válaszokat, de azért csak nem lehet olyan rossz ez a dual core e6600-os. Ha utána néztetek, ez 3,1ghz, és az ára is megfelelő, azért gondoltam erre.

Szép estét

2010. okt. 5. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
hát sokat nem ér, akkor már egy E8400as core2duo-t szerezz be. Ez amit írtál, ez még csak nem is core2duo.
2010. okt. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!