Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan kpop fanfiction...

Tudnátok olyan kpop fanfiction oladalakat amik yaoi és nem wattpad?

Figyelt kérdés
Minden hol keresgéltem de csak leginkább heterokat találtam. Bár melyik banda lehet. Legszívesebben BTS,EXo és Shinee szóló történeteket olvasnék. Ezeken a bandákon brlül bármelyik párosról szólhat fanfiction. Lehet angol és magyar is. Ne wattpad legyen! És jelenleg is fusson. És leginkább yaoikat olvasnék.
2023. márc. 10. 11:02
 1/4 anonim válasza:
2023. márc. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Tehát arról keresel leírást, ahogy kisé lányos ázsiai pasasok seggbepukkantják egymást?
2023. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi mint amilyet a kedeves második válaszoló küldött. Ha valakinek nem tetszik a kérdés akkor ne nézze meg!!!! Ha nem tud értelmesen válaszolni akkor inkább ne válaszoljon!!!!
2023. márc. 10. 13:22
 4/4 anonim válasza:
Ugye tudod hogy a “y@oi” *term* nagyon serto a melegek ES az azsiaiak fele? 😐
jan. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!